Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokazali dzieci! Ich syn skończył właśnie 11 lat. Internauci: Cały tatuś

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują urodziny syna. Fani zaczęli oceniać, do kogo podobny jest Adam.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel chętnie pokazują zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych, ale skrupulatnie ukrywają ich twarze. Jednak w ostatnim czasie zaczyna się to stopniowo zmieniać. Coraz częściej udostępniają fragmenty buzi Heleny i Adama. Teraz też było podobnie. Aktorka z okazji urodzin syna opublikowała fotografię z dziećmi.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wyleguje się w łóżku z mężem i dziećmi. Wszyscy patrzą na córkę aktorki: Cała mama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują urodziny syna

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie aktorki. Katarzyna trzymając tort, obejmuje syna, a Marcin trzyma na rękach Helenę. Choć rodzina Hakielów wygląda niezwykle uroczo widać, że rodzice robią wszystko, by ich pociechy nie były rozpoznawalne.  

Synku mój najdroższy! Nie mogę uwierzyć, że kończysz już 11 lat. Jesteś mądrym, kochanym, wrażliwym młodym człowiekiem. Już nastolatkiem. Mam wielkie szczęście, że jestem Twoją mamą. Kocham Cię. Niech spełnia się wszystkie Twoje marzenia - czytamy pod zdjęciem.
 

Największą uwagę internautów zwrócił syn aktorki. Co więcej, fani są przekonani, że Adam jest najbardziej podobny do taty, o czym dają znać w komentarzach.

Cały tatuś.
Sto lat, macie cudne dzieciaki!
Najlepszego! Syn to cały tata! - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Marcin Hakiel pochwalił się dziećmi. Fani nie mają wątpliwości, do kogo są podobne.

Nas zastanawia tylko fakt, kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydują się pokazać całe twarze dzieci. Czy może czekają, aż Helena i Adam osiągną pełnoletniość?

Zobacz wideo Chociaż gwiazdy nie pokazują twarzy swoich dzieci, nie mają problemu z tym, żeby żartować z siebie nawzajem!