Były finalista "Top Chefa" przeszedł ogromną metamorfozę. Bardzo schudł. Teraz wygląda jak model!

Martin Gimenez-Castro wygrał pierwszą polską edycję "Top Chefa". Teraz trudno go rozpoznać.

Martin Gimenez-Castro pochodzi z Argentyny, dokładnie z miejscowości Mendoza. Do Polski sprowadziła go jego żona, którą poznał, pracując w jednej z hotelowych restauracji w Stanach Zjednoczonych. W programie dał się poznać widzom, jako pracowity, ale ciepły człowiek. Po paru latach od emisji kulinarnego show, którego jest zwycięzcą, Martin znacznie się zmienił. Przeszedł sporą metamorfozę i dużo schudł.

Zobacz także: Internauci zachwyceni pierwszym polskim "Top Chefem". Jaki jest Martin Gimenez-Castro?

Martin Gimenez-Castro przeszedł metamofrozę

Martin Gimenez-Castro obecnie spełnia się w roli męża i ojca dwóch córek. Razem z żoną prowadzą restaurację Seviche Bar w Warszawie. Jego ostatnie opublikowane zdjęcia na Instagramie pokazują, że Martin zdecydował się nieco zmienić swój wygląd. Kucharz zrzucił przynajmniej kilkanaście kilogramów. Zmienił także podejście do jedzenia. Choć w swojej restauracji stawia na rodzinną kuchnię, stara się, aby było ona zdrowa i smaczna. Znajdziemy w niej dużo ryb połączonych z warzywami.

Jego przemianę idealnie pokazuje poniższa fotografia, na której możemy zobaczyć, jak spektakularna ona była.

Czuje się teraz znacznie lepiej - podpisał zdjęcie.

Więcej zdjęć pokazujących metamorfozę Martina zobaczycie w naszej galerii.

Warto przypomnieć, że Martin Gimenez-Castro wziął udział w pierwszej edycji programu "Top Chef" emitowanym na stacji Polsat. W zaciętym finale pokonał Dariusza Kuźniaka i Ewę Malikę. Od początku szczerze mówił, że gotowanie jest jego największą pasją, a ogromną przyjemność sprawia mu jedzenie.

Więcej o: