Anna Dec pochwaliła się rodzinną sesją, a internautka sugeruje, że jest w ciąży. "Czyżby trzeba było pogratulować?"

Anna Dec zamieściła na Instagramie zdjęcia z rodzinnej sesji. Pod postem pojawiło się pytanie, czy prezenterka przypadkiem nie spodziewa się dziecka.

Prezenterka pogody w stacji TVN, Anna Dec, jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Chętnie dzieli się w sieci zdjęciami swojej codzienności. Anna i jej mąż Tomek wychowują 2-letnią córką Zuzię. Prezenterka w mediach społecznościowych dzieli się przemyśleniami i nawiązuje kontakt z internautami. Ostatnio jeden z komentarzy nie przypadł jej do gustu. 

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka. "Fryderyk ma pełną rodzinę"

Anna Dec pozuje z mężem

Gwiazda TVN udostępniła na Instagramie kilka zdjęć, na których pozuje z mężem. Para ma na sobie takie same bluzy i stoi nad brzegiem morza. Anna i Tomek są wyraźnie szczęśliwi. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a obserwatorzy byli zachwyceni ujęciami. Zaciekawiona internautka zapytała, czy Ania spodziewa się kolejnego dziecka

Czyżby trzeba było pogratulować... - zapytała fanka, zamieszczając emotikon noworodka i klaszczących dłoni.

Na odpowiedź prezenterki nie trzeba było długo czekać. Stwierdziła, że nie powinno się insynuować takich rzeczy i napisała, że nie jest w ciąży. 

Błagam! Nigdy nie powinno się w tych kwestiach wychodzić przed szereg. Ale zaspokajając pani ciekawość, nie, to nie przyczyna tego, co jest między nami i na tych zdjęciach. Tak po prostu jest, od 2007 roku jak jesteśmy razem, czujemy chemię między nami. Pomimo sztormów czasami - odpisała stanowczo Anna Dec.

Internautka nadal próbowała udowodnić swoje racje, pisząc, że na drugim i czwartym zdjęciu Dec pokazuje dwa palce. Według niej to informacja, że spodziewa się drugiego dziecka. Prezenterka odpowiedziała, że nie zwróciła uwagi na ułożenie dłoni. 

Nawet nie zwróciłam na to uwagi - skwitowała prezenterka.

Zdecydowanie zgadamy się ze słowami Anny Dec. O tym, czy gwiazda jest w ciąży, powinna poinformować sama zainteresowana. 

ZOBACZ TEŻAnna Dec w odważnym wyznaniu. "Bycie mamą nie było dla mnie czymś naturalnym"

Więcej o: