Portia de Rossi dostanie połowę majątku Ellen? "Tak zapłaci za piekło, które jej zgotowała"

Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia o rozwodzie Ellen DeGeneres i Portii de Rossi. Podobno panie nie mogą na siebie patrzeć. Jeśli ich drogi się rozejdą, gwiazda może stracić połowę fortuny szacowanej na pół miliarda dolarów.

Ellen DeGeneres nie ma ostatnio powodów do radości. Od pewnego czasu mierzy się z problemami zawodowymi. Na jaw wyszły informacje dotyczące jej zachowania na planie autorskiego programu, które zaburzyły jej nienaganny wizerunek. Obecnie gwiazda ma także problemy prywatne. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że planuje rozwód z żoną. Podobno będzie ją to sporo kosztować.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Ellen DeGeneres straci połowę majątku?

 Nie brakuje doniesień o kryzysie w małżeństwie Ellen DeGeneres i Portii de Rossi. Jak donosi magazyn ''In Touch'', ich związek wisi na włosku. Panie od dłuższego czasu zmagają się z poważnym kryzysem, który ostatnio znacznie się zaognił. Osoba z ich bliskiego otoczenia przyznaje, że relacja najprawdopodobniej nie przetrwa do końca wakacji. Głównym problemem ma być zazdrość. 

Ellen zdaje sobie sprawę, jakie oszałamiające wrażenie Portia robi na ludziach. Podczas imprez wszyscy ją uwielbiają i adorują, a Ellen nie może tego znieść - zdradził informator. 

Podobno Ellen i Portia nie podpisały intercyzy przed ślubem, który wzięły w 2008 roku. Rozwód może okazać się dla prezenterki finansowym fiaskiem. Jeśli panie się rozejdą, DeGeneres może stracić połowę majątku szacowanego na ponad 500 milionów dolarów. 

Są małżeństwem dłużej niż dekadę, a w świetle obowiązującego w Kalifornii prawa, Portia będzie mogła ubiegać się o zdecydowanie więcej niż gdyby do rozwodu doszło jeszcze parę lat temu. Tak zapłaci za to piekło, które jej zgotowała - wyznał informator magazynu ''In Touch''.

O jakie piekło może chodzić? Cóż, od kilku miesięcy zagraniczne media wręcz huczą od doniesień współpracowników Ellen. Wielu z nich twierdzi, że prezenterka wcale nie jest tak uprzejma, na jaką się kreuje. Niewykluczone więc, że Portia także musiała na co dzień borykać się z humorami małżonki.

Same zainteresowane konsekwentnie milczą i jak na razie nie skomentowały medialnych doniesień. W ich mediach społecznościowych wciąż widnieją wspólne zdjęcia, chociaż ostatni post został opublikowany ponad miesiąc temu. Być może kryzys w związku jest mocno przesadzony. Czekamy na oficjalne potwierdzenia w tej sprawie. 

Więcej o: