Agnieszka Chylińska udostępniła zdjęcie z przeszłości. Tak kiedyś spędzała wakacje. "Nic się nie zmieniłaś"

Agnieszka Chylińska przeszła wiele spektakularnych metamorfoz. Wiecie, jak wyglądała w dzieciństwie? Artystka wstawiła na Instagram zdjęcie, które zostało wykonane na długo, długo przed tym, jak zrobiła swój pierwszy tatuaż.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich wokalistek. Od lat zaskakuje fanów zmianami wizerunku. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie piosenkarkę bez będących jej znakiem rozpoznawczym tatuaży. Ostatnio jednak artystka postanowiła pokazać instagramowym obserwatorom zdjęcie z czasów totalnej "niewinności". Zobaczcie, jak wyglądała mała Aga!

Zobacz wideo

Agnieszka Chylińska podzieliła się fotografią z dzieciństwa

Agnieszka Chylińska postanowiła powspominać, jak kiedyś spędzała letnie miesiące. Piosenkarka wstawiła na swój profil zdjęcie z dzieciństwa, a tym samym pokazała fanom, jak kiedyś wyglądała:

Kiedyś to były wakacje na wypasie - napisała.
 

Post byłej wokalistki O.N.A. spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez fanów i również u nich przywołał wspomnienia z dzieciństwa. Niektórzy obserwatorzy dostrzegli podobieństwo Agnieszki Chylińskiej i jej mamy, a inni stwierdzili, że gwiazda nic a nic się nie zmieniła:

Tak! I trzepak pod blokiem, i skakanie w gumę, zabawa w chowanego albo podchody.
Nic się nie zmieniłaś.
A do mamy jaka podobna - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami archiwalnymi fotografiami. Chociaż na ogół artystka na Instagramie publikuje zdjęcia związane z działalnością zawodową i chętniej dokumentuje karierę niż życie prywatne, to kilka razy zrobiła podobne wyjątki (wszystkie zdjęcia z młodości piosenkarki znajdziecie w naszej galerii).

 

Trzeba przyznać, że już na fotografiach z dzieciństwa widać niepokorny charakter artystki!