Tomasz Makowiecki rok po rozwodzie pozuje z tajemniczą brunetką. Nowa miłość? Fani składają gratulacje

Tomasz Makowiecki rozstał się z Reni Jusis pod koniec kwietnia 2019 roku. Czy muzyk znów jest zakochany? Wszystko na to wskazuje!

Tomasz Makowiecki i Reni Jusis uchodzili niegdyś za szczęśliwe małżeństwo, jednak po prawie dwunastu latach ulubieńcy Polaków postanowili się rozstać. Od rozwodu minął już ponad rok. Teraz Makowiecki udostępnił w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. Czy to nowa miłość?

Zobacz wideo Dlaczego Reni Jusis zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Tomasz Makowiecki na zdjęciu z tajemniczą kobietą

37-letni muzyk opublikował na swoim Instagramie fotkę, która zelektryzowała fanów. Widzimy na nim Tomka w towarzystwie pewnej brunetki. Para stoi tyłem do obiektywu aparatu i tuli się w sposób, który może sugerować, że między nimi jest jakieś uczucie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Reni Jusis komentuje odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami". Nie ukrywa swoich prawdziwych emocji: Nie zgadzamy się z tym

 

Makowiecki nie skomentował fotografii ani nie napisał, kim jest ta kobieta. W opisie został oznaczony jedynie autor zdjęcia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się? "Nie są ze sobą od pół roku"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z emoji serduszka. Czytamy też pierwsze gratulacje!

Wszystkiego dobrego - piszą radośnie internauci.

Czy to oznacza, że muzyk jest w nowym związku? Mamy nadzieję, że niedługo sam zainteresowany rozwieje wszelkie wątpliwości.

Tomasz Makowiecki i Reni Jusis - rozwód

Para po dwunastu latach małżeństwa postanowiła złożyć papiery rozwodowe. Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już ponad pięć lat temu. Wokalistka opowiadała wtedy w wywiadach o tym, że Tomek wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża.