Cristiano Ronaldo bawi się z dzieciakami na basenie. Piłkarz ma taki sam wodny gadżet jak Cezary Pazura

Cristiano Ronaldo korzysta z pięknej pogody i spędza czas na basenie w towarzystwie swoich dzieci. Dumny tata zabawia pociechy dmuchanymi materacami, które popularne są na zdjęciach polskich celebrytów. Nie zabrakło różowego flaminga. Uroczy widok!

Cristiano Ronaldo powoli układa swoje życie prywatne, coraz więcej czasu spędzając w rodzinnym gronie. Ostatnio na palcu jego ukochanej został zauważony pierścionek z dużym brylantem, który mógłby sugerować zaręczyny popularnej pary. Teraz piłkarz udostępnił w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z dziećmi. Fotorelacja z zabawy na basenie zyskała prawie osiem milionów polubień!

Zobacz wideo Córka Cristiano Ronaldo skradła show jego ukochanej!

Cristiano Ronaldo na basenie z dziećmi

Okres wakacyjny sprzyja zabawom i kąpielom na świeżym powietrzu. Większość polskich celebrytów chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z wakacji bądź fotkami znad basenu. Instagramowe profile zalewane są popularnymi dmuchanymi materacami w kształcie flaminga. Ta moda, choć pojawiła się już kilka lat temu, nadal nie przemija. Poddał się jej Cezary Pazura, a teraz również... Cristiano Ronaldo. Piłkarz korzysta z pięknej pogody, przy okazji zabawiając wodnymi atrakcjami swoje dzieci. Ten widok jest naprawdę uroczy. Zobaczcie, jak sportowiec spędzał słoneczną niedzielę.

 

W basenie Cristiano Ronaldo oczywiście nie zabrakło wspomnianego wyżej różowego flaminga, ale szczególną uwagę zwraca dmuchany samochód, na którym pływają pociechy portugalskiego celebryty. Kolorowy "pojazd" ewidentnie sprawia frajdę dzieciakom piłkarza, a dumny tata ma uśmiech na ustach. Uśmiech, uśmiechem. My jednak przyglądamy się również umięśnionym i opalonym plecom sportowca. Robią wrażenie!

Najpiękniejsza rodzina! - czytamy w komentarzach pod zdjęciami. 

Zgadzacie się z opinią użytkowników Instagrama?