Dawid Narożny z partnerką wybierają wózek dla dziecka. "Oglądali tylko najdroższe wózki, z najwyższej półki" [TYLKO U NAS]

Paparazzi przyłapali Dawida Narożnego, gdy ten w towarzystwie ciężarnej partnerki oglądał wózki dziecięce. Gwiazdor disco polo nie ma zamiaru oszczędzać.

Dawid Narożny, który był kiedyś wokalistą zespołu "Piękni i młodzi" nigdy wcześniej nie cieszył się takim zainteresowaniem mediów jak teraz. Wszystko zaczęło się na początku roku, gdy wraz z byłą małżonką wymieniali się "uprzejmościami" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zarówno Dawid Narożny, jak i Magda Narożna są już w nowych związkach. Przypomnijmy, że mężczyzna z nową partnerką spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, o czym Plotek poinformował jako pierwszy. Na najnowszych zdjęciach widzimy, że szczęśliwa para już zaczyna szykować wyprawkę dla maluszka. 

ZOBACZ TEŻ: Partnerka Dawida Narożnego spodziewa się dziecka. Mamy jej zdjęcia z ciążowym brzuchem! [TYLKO U NAS]

Dawid Narożny z partnerką oglądają wózki dziecięce

Dawid Narożny po rozstaniu z żoną związał się z Joanną. O tym, że para spodziewa się dziecka, plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak dopiero w rozmowie z Plotkiem Dawid potwierdził tą informację i dodał, że to już piąty miesiąc. Teraz paparazzi przyłapali ich, gdy szukali do wózka dla dzieci. Jak donosi nasz informator, nie mają zamiaru oszczędzać, ponieważ oglądali jedynie najdroższe modele, m.in. te, którymi woziła się Klara Lewandowska, czy Liam Szczęsny.

Gwiazda disco polo i jego partnerka byli bardzo podekscytowani, oglądali tylko najdroższe wózki z najwyższej polki. Oboje cenią sobie luksus i wygodę, tego samego chcą dla swojego dziecka. Widać, że nie mogą się doczekać - mówi nasz informator. 

Myślicie, że zdecydują się na ten sam model co Lewandowscy?

ZOBACZ: "Piękni i młodzi". Dawid Narożny wyciął byłą żonę z komunijnego zdjęcia córki. Fani oburzeni. Nie pozostał dłużny na zaczepki

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi
Więcej o: