Doda sprzedaje swoje kolorowe mieszkanie w centrum stolicy. Jest w nim nawet śmigło od samolotu. "Odważne wnętrze"

Doda wystawiła na sprzedaż swoje mieszkanie. Poinformowała o tym na instagramowym profilu i pokazała kolorowe wnętrza. Zdania na temat wystroju apartamentu są bardzo podzielone. Zobaczcie, jak wygląda lokum wokalistki.

Doda najwięcej czasu spędza aktualnie na planie "Dziewczyn z Dubaju", spełniając się w roli dumnej producentki. Jednak przedsiębiorcza artystka nie poprzestaje na jednym projekcie i dba o swoje finanse również na innych płaszczyznach. Właśnie ogłosiła w mediach społecznościowych, że sprzedaje swoje mieszkanie. Jak podkreśliła, "jedno z". To prawdziwa gratka dla fanów Doroty, którzy interesują się kupnem nieruchomości w centrum stolicy. Cena lokum nie została oficjalnie podana, ale przyjrzyjmy się, chociaż oryginalnym wnętrzom. Aranżacja apartamentu podzieliła internautów. 

Doda sprzedaje mieszkanie

Na Instagramie Dody pojawiły się nagrania, na których znana wokalistka informuje obserwatorów o sprzedaży mieszkania. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy na Górnym Mokotowie w Warszawie. Wokalistka ma świadomość, że lokum przeznaczone jest dla prawdziwych koneserów sztuki i sympatyków oryginalności. Sami spójrzcie na te kolorowe ściany!

Kochani, jestem właśnie w swoim mieszkaniu, jednym z nich i mam dla Was super wiadomość. Mianowicie wystawiam je do sprzedaży. Jest bardzo kolorowe i artystyczne, więc jakby nie patrzeć, nie jest to dla każdego opcja, ale zachęcam. 
Zobacz wideo

Rabczewska zaprezentowała mieszkanie i zachęciła do kupna widokiem z okna oraz imprezami w "Barze Doda". Przy okazji zaintrygowała fanów znajdującym się w oszklonej gablocie śmigłem od samolotu. 

Mamy widok na Manhattan Warszawy. Jest w samiusieńkim praktycznie centrum, więc naprawdę wszędzie rzut kamieniem. Można robić imprezy pod szyldem "Bar Doda". Jeżeli jesteście zainteresowani (tak, to jest śmigło od samolotu), to was zapraszam bardzo serdecznie do kontaktu. Podam Wam namiar do agenta nieruchomości. 

DodaDoda Instagram/ @dodaqueen

Zdania na temat funkcjonalności i stylu apartamentu wokalistki są bardzo podzielone. Nie obyło się bez krytyki, ale znaleźli się również pierwsi chętni kupcy, którzy najpierw muszą uzbierać odpowiednie fundusze. 

No ja osobiście nawet za darmo nie chciałabym tego mieszkania... Straszna pstrokacizna. 
Gdyby mnie było stać, to już bym miała mieszkanie Dody!
To mieszkanie bardzo poprawia humor przez te kolory. 

Skorzystacie z oferty?