Donald Trump zaliczył wpadkę, która nie przystoi prezydentowi. Melania za to wiedziała, jak się zachować

Donald Trump z okazji obchodów Dnia Niepodległości odwiedził Dakotę Południową, a na wieczornym wiecu popełnił poważne faux-pas. Poprzedni prezydenci USA nie pozwolili sobie na podobny błąd.

4 lipca Amerykanie obchodzą najważniejsze święto dla swojego kraju - Dzień Niepodległości. W każdą rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych w USA odbywają się specjalne uroczystości upamiętniające to szczególne wydarzenie. W tym roku Donald Trump odwiedził Dakotę Południową, gdzie na Górze Rushmore wygłosił przemówienie. Niestety, nie popisał się wymaganą od prezydenta wiedzą i zaliczył poważną wpadkę.

Zobacz wideo Biały Dom pokazał filmik z wizyty Donalda i Melanii Trump na Górze Rushmore. Nie ukryto wpadki:

Zobacz także: Melania Trump publicznie odrzuciła czułości Donalda. To nagranie nie uciszy plotek o kryzysie.

Donald Trump zaliczył wpadkę podczas hymnu

Amerykański dziennikarz i korespondent Białego Domu, Andrew Feinberg, szybko wychwycił błąd, który prezydent Stanów Zjednoczonych popełnił podczas obchodów Dnia Niepodległości. Kiedy bowiem rozległ się hymn państwowy, Donald Trump, zamiast trzymać rękę na sercu, tak, jak zrobiła to jego żona, salutował. Ten gest dozwolony jest jednak tylko dla weteranów oraz wojskowych.

Czy ktoś może wytłumaczyć Donaldowi Trumpowi, że jako cywil, jako osoba, która nie jest weteranem, podczas hymnu powinien trzymać rękę na sercu? - napisał na Twitterze Andrew Feinberg.

Użytkownicy Twittera szybko wyłapali, że poprzedni prezydenci Stanów Zjednoczonych wiedzieli, jak należy zachować się w takiej sytuacji, co udokumentowali odpowiednimi zdjęciami.

Tak to się robi, Donaldzie Trumpie.
Niech się pan uczy - czytamy w odpowiedziach pod postem Andrewa  Feinberga.

Można więc jednoznacznie stwierdzić, że podobne braki w obyciu nie przystają prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

Polecamy: Melania Trump skończyła 50 lat. Zaczynała jako modelka, potem poznała Donalda. Przeszła sporą metamorfozę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.