"Rolnik szuka żony". Ania przeszła metamorfozę pod okiem stylistki. Pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej

Ania Stelmaszczyk z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła zrobić coś dla siebie. Powierzyła swój wygląd stylistce i wizażystce w jednym.

Ania Stelmaszczyk brała udział  w 6. odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Przez kilka tygodni walczyła o serce Jakuba. Byli uznawani za jedną z najlepszych i najsympatyczniejszych par programu. Od początku oboje stawiali na szczerość i szacunek względem siebie nawzajem. Jednak kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do reality show TVP, związek się rozpadł. Kobieta na co dzień jest samotną matką dwójki dorastających dzieci, która ostatnio postanowiła zrobić coś dla siebie. Powierzyła swój wygląd ekspertce i przeszła imponującą metamorfozę. 

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

"Rolnik szuka żony". Ania przeszła metamorfozę

Ania spędziła dzień z Sylwią Dębiec-Babicz - stylistką i wizażystką. Panie popracowały nad garderobą uczestniczki "Rolnika" oraz odświeżyły jej fryzurę. Specjalistka wykonała Stelmaszczyk profesjonalny makijaż. Pod koniec spotkania panie udały się na sesję zdjęciową.

Ania Stelmaszczyk 'Rolnik szuka żony'Ania Stelmaszczyk 'Rolnik szuka żony' screen Instagram/sylwia.osobistastylistka screen Instagram/ania__stelmaszczyk

4 lipca Ania obchodziła urodziny. Na jej instagramowej relacji pojawiło się nagranie od koleżanki. Przyjaciółka wręczyła solenizantce zdjęcie, które zostało wykonane podczas sesji. Kobieta pozuje na plaży w długiej czerwonej sukni. To pierwsze zdjęcie ze wcześniej wspomnianej współpracy, a Stelmaszczyk stwierdziła, że nie może doczekać się kolejnych ujęć. 

Zdolne są, trzeba przyznać! Aż nie mogę się doczekać reszty zdjęć - napisała Ania na instagramowej relacji. 

Ania 'Rolnik szuka żony'.Ania 'Rolnik szuka żony'. screen Instagram/ania__stelmaszczyk

Trzeba przyznać, że Ania prezentuje się pięknie! 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Ania wybrała się nad morze i pozuje z koleżankami w bikini. "Jakub pewnie ogląda zdjęcia i załamany"

Więcej o: