Ewa Sonnet pokazała wnętrze swojego mieszkania. Zapomniana celebrytka opływa w luksusach

Ewa Sonnet na Instagramie pokazała, jak mieszka. Celebrytka znana z ekspozycji piersi ma niewiarygodny apartament.

Ewa Sonnet wiele lat temu była na ustach wszystkich. Zasłynęła dzięki sesjom topless i pokazywaniu swojego biustu w rozmiarze 70E. Próbowała swoich sił jako wokalistka. W 2003 roku nagrała piosenkę "I RNB", którą pomógł jej wydać Robert Janson, jednak zdecydowała się nie kontynuować kariery muzycznej. Kilka lat później wystąpiła w programie TVP 1 "Gwiazdy tańczą na lodzie" i zniknęła z show-biznesu. Zapomniana celebrytka nie cierpi z powodu barku popularności. Na Instagramie pokazała, że opływa w luksusach. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Ewa Sonnet pokazała apartament

Niegdyś celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie eksponowała nagość i pokazywała wiele treści dla dorosłych. Z Instagrama Ewy zniknęły tego typu publikacje, a pojawiły się zdjęcia oraz nagrania z jej luksusowego apartamentu i dalekich podróży. Celebrytka nadal eksponuje spory dekolt, ale chętnie prezentuje także smukłą sylwetkę w strojach kąpielowych. 

 

W udostępnionych postach można zauważyć, że Sonnet mieszka w nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na miasto. Gwiazdka pokazała na Instagramie swoją łazienkę, która jest wyposażona w niewielką wannę. W mieszkaniu znajduje się również podwieszana kanapa. 

 

Dzisiaj Ewa Sonnet skupia się na modelingu. W mediach społecznościowych dzieli się efektami współpracy z fotografami. Na Instagramie ma ponad 40 tysięcy obserwatorów, a jej publikacje budzą spore zainteresowanie. 

ZOBACZ: Wróżono im wielką karierę, a zostali gwiazdami jednej piosenki. Jak dziś wyglądają Ewa Sonnet, Ewelina Flinta i Gabriel Fleszar? Możecie się zdziwić

Więcej o: