Małgorzata Rozenek wybrała się do fryzjera. Lekka zmiana, ale fanki zachwycone. "Ślicznie pani w tym kolorze"

Wolną sobotę Małgorzata Rozenek spędziła m.in. u fryzjera. Zdecydowała się na odświeżenie koloru włosów.

10 czerwca Małgorzata Rozenek przywitała na świecie trzeciego syna. Gwiazda urodziła bowiem pierwszego potomka Radosława Majdana, Henryka. Od ponad trzech tygodni szczęśliwi rodzice raczą fanów pięknymi fotografiami maleństwa i ciężko znaleźć na ich instagramowych kontach treści niezwiązane z maluchem. W sobotę "Perfekcyjna" wrzuciła jednak do sieci nieco inne zdjęcie. Zaprezentowała odświeżoną fryzurę tuż po wyjść od zaufanej specjalistki. Internauci zachwyceni.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek odświeżyła fryzurę

Gwiazda TVN-u zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy. Rozenek kilka dni temu weszła na plan piątej edycji show "Projekt Lady" i sporo czasu spędza w pałacyku w Rozalinie. W sobotę miała jednak wolne i postanowiła w pełni zadbać o swój wygląd. Wybrała się do fryzjera i lekko zmieniła kolor włosów.

 

Jak można było się spodziewać, fani ochoczo komentowali jej post. Komplementom nie było końca.

Rewelacja! Pięknie!
Ślicznie pani w tym kolorze.
Wow!

Choć na głowie Małgorzaty nie zadziało się zbyt wiele nowego, trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco. Widać, że macierzyństwo jej służy. Ponoć gwiazda coraz częściej wysypia się w nocy. Henryk rzadko się budzi, a jeśli nawet, to z wielką chęcią wstaje do niego dumny tata. Radosław świetnie sprawdza się w roli ojca, ale czy może to kogoś dziwić? O dziecko z Małgorzatą starał się przez niespełna trzy lata, więc kiedy Henryk przyszedł już na świat, radości nie ma końca.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek nie zapomina o byłym mężu i pomaga mu finansowo. Jacek Rozenek szczególnie teraz może na nią liczyć