89-letni Bernie Ecclestone został ojcem. "Cieszę się, że moja żona będzie miała kogoś po moim odejściu"

Bernie Ecclestone - były szef Formuły 1 - doczekał się syna. Niespełna 90-letni Brytyjczyk jest niezwykle dumny. W jedym z wywiadów przyznał, że jego młodsza o 45 lat żona urodziła bez problemów, a chłopiec jest zdrowy.

Bernie Ecclestone został ojcem. Na świat przyszedł właśnie syn 89-letniego miliardera. Matką chłopca o imieniu Ace jest 44-letnia Fabiana Fosi, trzecia już żona byłego szefa Formuły 1. Szczęśliwi rodzice nie kryją dumy. 

Bernie Ecclestone został ojcem

Bernie Ecclestone, którego majątek wycenia się na ponad trzy miliardy dolarów, ma trzy córki z poprzednich małżeństw (65-letnią Deborę, 36-letnią Tamarę i 31-letnią Petrę). Co więcej Ecclestone od jakiegoś czasu jest już dziadkiem. Teraz jednak Brytyjczyk doczekał się pierwszego syna. Dumny tata udzielił już wywiadów szwajcarskim mediom. W rozmowie z portalem "Blick" przyznał, że mały Ace jest zdrowy, a jego poród był niezwykle krótki.

Urodził się nasz syn. Nazywa się Ace. Jestem bardzo dumny - powiedział  Ecclestone. 

Natomiast 44-letnia żona brytyjskiego przedsiębiorcy dodała:

Wszystko poszło sprawnie. Poród trwał zaledwie 25 minut, dzięki Bogu. 

Bernie Ecclestone cieszy się późnym ojcostwem 

Bernie Ecclestone jeszcze przed narodzinami syna przyznał, że nie boi się późnego ojcostwa. 

Nie widzę żadnej różnicy między byciem ojcem w wieku 89 lat czy 29 lat. Przypuszczam, że przeżywa się takie same problemy. Teraz prawdopodobnie będę lepszym tatą niż wcześniej dla córek, nieco bardziej zrelaksowanym - zdradził w rozmowie z "Daily Mail". 

Miliarder dodał też:

Jestem bardzo szczęśliwy. Moja żona nie mogła doczekać się dziecka. Cieszę się też, że ona będzie miała kogoś po moim odejściu. 

Ecclestone w innym z wywiadów przyznał również, że nie planuje przyszłości syna, ale nie chciałby, by chłopiec poszedł w jego ślady.

Mam nadzieję, że nigdy nie wyrazi zamiaru zrobienia czegoś z Formułą 1 - śmiał się. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować rodzicom.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o: