Dominika Figurska jest w szóstej ciąży. Znamy płeć dziecka i termin porodu

Radosną nowiną podzielił się z mediami poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Uściński.

Dominika Figurska zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki roli w serialu "M jak miłość", jednak w mediach głównie mówiło się o jej życiu osobistym, a właściwie zdradach, jakich wspólnie z małżonkiem się dopuszczali. Mimo wszystko związek Figurskiej z Michałem Chorosińskim przetrwał kryzys, a sama zainteresowana zaczęła promować wartości rodzinne w kampanii wyborczej, gdyż zdecydowała się rzucić aktorstwo i próbować sił w polskiej polityce. Para wspólnie wychowuje piątkę dzieci. Jak się okazuje, już niedługo ich rodzina powiększy się o kolejną pociechę. 

ZOBACZ TEŻ: Dominika Figurska startuje do PE. Jednak jej życiorys jest naprawdę ciekawy. Zdrada, promowanie wierności i chrześcijańskie bluzy

Dominika Figurska jest w ciąży

Pierwsze informacje na temat błogosławionego stanu posłanki ogłosił poseł PiS Piotr Uściński podczas konferencji  prasowej w podwarszawskich Ząbkach. Na miejscu była obecna także Dominika Figurska.

Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego - zachwalał kolega po fachu. 

Mąż Dominiki Figurskiej potwierdził te rewelacje w rozmowie z dziennikiem "Fakt". Przy okazji zdradził też płeć dziecka, a także przewidywany termin porodu. 

To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni - mówił w rozmowie z tabloidem. 

Pozostaje nam jedynie pogratulować!

ZOBACZ: Dominika Figurska-Chorosińska zasiądzie w Sejmie. Choć aktorka z "M jak Miłość" przed wyborami nie wiedziała, ilu jest posłów

Więcej o: