Jolanta Pieńkowska wróciła do pracy. Dziennikarka po długiej przerwie poprowadziła program w TVN

Jolanta Pieńkowska powróciła do TVN24 . Dziennikarka poprowadziła jeden z popularniejszych programów stacji.

Jolanta Pieńkowska od 2006 roku związana jest z telewizją TVN. W 2014 roku dała się poznać widzom jako gospodyni "Dzień Dobry TVN". Później w TVN Style, razem z Pauliną Młynarską, prowadziła show "Miasto kobiet". Miała także swój autorski format "Druga strona medalu". Szersza publiczność zapamiętała ją też jako prowadzącą "Faktów o świecie". Pod koniec 2018 roku Jolanta Pieńkowska przestała pojawiać się na antenie TVN24 BiS, gdzie prowadziła program "Fakty o świecie". Wówczas stacja wydała specjalne oświadczenie, z którego wynikało, że Pieńkowska sama, z powodów osobistych, chciała zniknąć na jakiś czas z show-biznesu (więcej na ten temat TUTAJ). 

Pod koniec 2019 roku dziennikarka powróciła do zawodu. W TVN24 BiS prowadziła jedno z wydań "Faktów o świecie". Teraz okazuje się, że Pieńkowska dostała kolejny program, i to w TVN24. 

Jolanta Pieńkowska wraca w wielkim stylu 

Jolanta Pieńkowska 3 lipca dołączyła do obsady "Faktów po południu", programu emitowanego w TVN24 w godzinach wysokiej oglądalności, czyli od 16 do 17.30 w TVN24. Dotychczas program prowadzili Anita Werner, Piotr Marciniak i Diana Rudnik. Jako donoszą WirtualneMedia, nie wiadomo, czy Jolanta Pieńkowska na stałe zagości w programie, czy też występuje w nim gościnnie. 

Być może powrót Jolanty Pieńkowskiej do TVN24 to pierwszy krok do tego, by kariera dziennikarki znów nabrała rozpędu. 

Jolanta PieńkowskaJolanta Pieńkowska Screen ''Fakty po południu' TVN

ZOBACZ TEŻ: Jolanta Pieńkowska zanim została sławna, była stewardessą. Joanna Kulig za to śpiewała na dansingach. Poznajcie pierwsze prace gwiazd

Myślicie, że Pieńkowska znów może stać się jedną z czołowych twarzy TVN-u?

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo
Więcej o: