Aleksandra Popławska kusi, pozując nago z kawą. Internauci pod wrażeniem jej aktów. "Smacznie, intymnie, sensualnie"

Aleksandra Popławska podgrzewa atmosferę w sieci. Aktorka opublikowała kolejną nagą fotografię, którą zachywcają się internauci.

Aleksandra Popławska to aktorka, która nie boi się wyzwań. Świetne role filmowe i serialowe przyniosły jej ogromną popularność, a o dużej odwadze i akceptacji ciała świadczą fotografie publikowane w ostatnim czasie na jej instagramowym profilu. Gwiazda niedawno pochwaliła się efektami sesji do magazynu dla panów i nie kazała fanom długo czekać na kolejne zdjęcia odsłaniające jej wdzięki. Tym razem zapozowała bez ubrań, pijąc poranną kawę. Według internautów wygląda bardzo sensualnie. 

Zobacz wideo Intrygujących ujęć nie boi się również Edyta Górniak!

Aleksandra Popławska nago

Niekiedy nagie zdjęcia mają wywoływać jedynie sensację, a czasami są subtelną wizją artystyczną. Aleksandra Popławska ewidentnie zmierza w kierunki tej drugiej opcji. Aktorka ze względu na wykonywany na co dzień zawód nie wstydzi się własnego ciała i chętnie pokazuje je w dość skąpych stylizacjach. Nie stroni również od zmysłowych sesji bez ubrań, których efektami dzieli się w mediach społecznościowych. Na najnowszej opublikowanej fotografii popija kawę, zasłaniając biust jedynie ręką. Jak podoba Wam się w takim wydaniu?

Dzień dobry i smacznego dnia - podpisała zaczepnie. 
 

Pod udostępnionym przez Popławską postem nie zabrakło słów zachwytu poruszonych jej widokiem fanów. Wiele osób doceniło formę przekazu nagości, a słowo "smacznie" stało się metaforycznym wyznacznikiem tej sesji zdjęciowej. 

Smacznie, intymnie, sensualnie. 
Pięknie. Świadomość swojego ciała, dojrzałość. 
Genialne powiązanie. Kobiecy seksapil i kawa. Idealnie. - czytamy na profilu aktorki. 

Pod zdjęciem pojawiły się również komentarze z nutką humoru i ironii:

Rozebrać się do rosołu, ok. Ale do kawy? 

Zgadzacie się z większością opinii internautów, że Aleksandra prezentuje się niezwykle zmysłowo?

Więcej o: