Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Według tabloidu książę William potwierdził ciążę ukochanej

Zaskakujące informacje docierają do nas prosto z... Australii. Magazyn "New Idea" twierdzi, że książę William potwierdził czwartą ciążę księżnej Kate.

Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci: sześcioletniego George'a, pięcioletniej Charlotte i dwuletniego Louisa. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć szczęśliwej gromadki, ale czyżby wkrótce miała się powiększyć? Podobno przyszły król poinformował już, że jego żona spodziewa się czwartego dziecka! Co ciekawe, wiadomość pochodzi z drugiego końca świata.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Księżna Kate w ciąży?

Australijski tabloid "New Idea" zaskoczył swoich czytelników intrygującym nagłówkiem, twierdząc, że William potwierdził ciążę Kate: "Książę William potwierdza: Czwarte dziecko w drodze!". Autorzy artykułu wycofują się jednak z tego oświadczenia. Zamiast udowodnić ciążę Kate, cytują nieznanych informatorów z królewskiego pałacu i piszą, że izolacja miała nakłonić Williama do myśli o powiększeniu rodziny. 

 

Na początku roku księżna mówiła, że nie sądzi, aby jej mąż chciał mieć więcej dzieci, czytamy w tekście. Według magazynu z czasem następca tronu zmienił zdanie:

Uwielbia spędzać czas z dziećmi, a to sprawiło, że pomyślał, że może chciałby kolejnego potomka - mówi źródło "New Idea".

Redaktorzy twierdzą, że gdy księżna dowiedziała się, że ukochany chce powiększyć rodzinę, była "wniebowzięta". Niestety w dalszej części publikacji nie doszukamy się potwierdzenia tego, że para oczekuje kolejnego dziecka. Tabloid zacytował jedynie archiwalne wypowiedzi księcia, w których mówi, że bardzo cieszy się z bycia ojcem. Informacje te nie znajdują również potwierdzenia po naszej stronie globu - w Wielkiej Brytanii media chętniej szukają już drugiej ciąży Meghan Markle, niż czwartej Kate.

Ostatnio księżna po raz pierwszy od dłuższego czasu została sfotografowana na oficjalnym wyjściu, gdzie zaprezentowała nienaganną, szczupłą sylwetkę w kwiecistej sukience.

Wygląda na to, że informacje o ciąży Kate są zwyczajnie wyssane z palca...