Dawid Narożny potwierdził, że jego partnerka jest w ciąży. "Za kilka miesięcy będę najszczęśliwszym człowiekiem świata!" [TYLKO U NAS]

Dawid Narożny, były członek zespołu Piękni i Młodzi, już za kilka miesięcy powita na świecie kolejne dziecko. Tę radosną informację potwierdził w rozmowie z Plotkiem.

We wtorek pisaliśmy o tym, że Dawid Narożny, który jest byłym członkiem zespołu Piękni i Młodzi, zostanie ojcem. Plotek jako pierwszy potwierdził tę radosną wiadomość w rozmowie z osobą pracującą na planie nowego teledysku muzyka. Teraz sam Narożny oraz jego partnerka odnieśli się do tych słów. Już za kilka miesięcy szczęśliwa para powita na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!

Zobacz wideo Myślicie, że Joanna będzie ćwiczyć z Lewą? Tak Ania trenowała w zaawansowanej ciąży

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych będzie miał kolejne dziecko

31-latek ma już córkę Gabrysię z wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, Magdą. Po głośnym rozstaniu muzyk związał się z Joanną i teraz zakochani potwierdzili, że spodziewają się dziecka. To już piąty miesiąc ciąży!

Tak, możemy potwierdzić te informacje. Za kilka miesięcy będę kolejny raz najszczęśliwszym człowiekiem świata! Cieszę się, ze ten moment w moim życiu zbiega się z rozpoczęciem solowej kariery, bo maluch będzie nam towarzyszyć od początku naszej nowej drogi - powiedział Dawid w rozmowie z Plotkiem.

Okazuje się, że Joanna już od dłuższego czasu marzyła, aby zostać mamą. Zdradziła również, że miłość w ich związku kwitnie.

Dawid bardzo chciał, żeby jego córka miała rodzeństwo, a ja marzyłam, żeby zostać mamą. Oboje jesteśmy po wielu ważnych zmianach w naszym życiu, wielu decyzjach i przeciwnościach, a nasza miłość z dnia na dzień jest większa! Cały czas wiszę na telefonie z bliskimi, których pytam o rady i przegaduję wszystkie pytania, które mam w głowie przed najważniejszym dniem mojego życia! - mówi nam partnerka muzyka.

To naprawdę świetnie wiadomości! Dawidowi i Joannie gratulujemy i czekamy nowe zdjęcia!