Ciężarna Ola Żebrowska odpoczywa nad basenem i żartuje ze swojego stanu. Porównała się do postaci z kreskówki

Na instagramowym profilu Oli Żebrowskiej pojawił się kolejny post z ciążowym brzuszkiem w roli głównej. Żonie aktora nie brakuje dystansu do siebie i sytuacji.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch chłopców - dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. Informację o trzeciej ciąży Oli para ukrywała dość długo, aż w końcu obwieściła światu radosną nowinę za pomocą zabawnego zdjęcia.

Zobacz wideo

Ola i Michał Żebrowscy spodziewają się trzeciego dziecka. Żona aktora chętnie publikuje kolejne zdjęcia, na których chwali się brzuszkiem. Widać, że kobieta ma duży dystans do siebie i sytuacji, a okres ciąży przedstawia w mediach społecznościowych w sposób żartobliwy. Nie można zarzucić Aleksandrze braku poczucia humoru. Niedawno prezentowała, jak mąż robi jej peeling ciała, bo brzuch zaczął blokować dostęp do stóp.

Ola Żebrowska wygląda jak postać z kreskówki?

Tym razem na instagramowym profilu Oli pojawiło się zdjęcie, do którego pozowała przy basenie  w białej koszulce i spodniach w biało-czerwone paski. Jak czytamy w opisie, Żebrowska nazwała się imieniem postaci jednej z brytyjskich kreskówek, która nosi strój do złudzenia przypominający kreację Oli ze zdjęcia. Żona aktora nazwała się "Waldo" 

"Łatwo znaleźć Waldo, gdy staje się kobietą w ciąży" - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Dowcip spotkał się z uznaniem internautów, jednak wielu zapewniało, że Ola wygląda kwitnąco.

Jesteś świetna. Uwielbiam wasze zdjęcia.
Piękna i cudny brzusio.
Cudna.

Podzielamy zdanie obserwatorów i z niecierpliwością czekamy na pojawienie się dzidziusia. Aleksandra i Michał Żebrowscy, choć często pokazują ciążowe zdjęcia, zdecydowali się na utrzymanie daty porodu i płci maluszka w tajemnicy. Patrząc na brzuch Oli, można jednak stwierdzić, że wielki dzień jest już naprawdę blisko.

Więcej o: