Antek Królikowski pochwalił się selfie z Marzeną Rogalską. Internauci nie poznali dziennikarki. "Po co te filtry?"

Antek Królikowski zaprosił Marzenę Rogalską do swojego ogrodu, by przeprowadziła tam audycję radiową. Jednak wszystkich zaskoczył jej wygląd.

Antoni Królikowski podbija polskie kino. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w kilku nowych filmach, takich jak "Pętla" Patryka Vegi czy "Miłość na cztery łapy", w którym zagra też Julia Wieniawa. Marzena Rogalska to doświadczona prezenterka, która od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. Widzowie uwielbiają ją za poczucie humoru i dystans. Nic więc dziwnego, że dwójka podzieliła się z internautami zdjęciem ze wspólnego projektu. Dziennikarka przeprowadziła z Antkiem audycję. Jednak fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mianowicie twarz Marzeny Rogalskiej. Naprawdę ciężko ją rozpoznać.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem! Byli kochankowie zagrają parę. Nie zabraknie romantycznych scen

Małgorzata Rogalska pozuje z Antkiem Królikowskim

Zdjęcie pojawiło się na profilu instagramowym aktora. Choć jest bardzo ładne, wyraźnie widać, że zostały użyte filtry, poprawiające i podkreślające rysy twarzy. Nasuwa się tylko pytanie, czy nie było ich trochę za dużo?

Fajnie, że mój ogród mógł być radiowym studiem! Polecam się Marzenko i dzięki za super audycje! - podpisał zdjęcie aktor.
 

Internauci również byli zaskoczeni wyglądem prezenterki. Wielu z nich jej nie poznało, inni natomiast porównali ją do hollywoodzkiej gwiazdy, Umy Thurman, znanej między innymi z filmu "Kill Bill".

Myślałam, że to Uma Thurman!
Nie poznałam Pani!
Po co te filtry? - czytamy w komentarzach.

Nam najbardziej spodobało się porównanie Marzeny Rogalskiej do Umy Thurman. Poniżej możecie zobaczyć zestawienie ich zdjęć. Też widzicie podobieństwo?

Marzena Rogalska, Uma ThurmanMarzena Rogalska, Uma Thurman Fot. Antoni Królikowski - Instagram/eastnews