Joanna Moro zafundowała sobie odważną metamorfozę. "Widzę różowy odcień"

Joanna Moro zaszalała i zmieniła kolor włosów. Nikt chyba nie spodziewał się, że będzie to... różowy.

Joanna Moro to znana aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola w serialu "Anna German". Od tego czasu bardzo aktywnie prowadzi media społecznościowe i zyskała niemałą rzeszę fanów. Jej popularność znacznie wzrosła, gdy po raz trzeci została mamą, a na świecie pojawiła się jej córka Ewa. Aktorka zawsze otwarcie mówiła, że spełnia się w macierzyństwie i nie zamierza korzystać z pomocy. Tak więc cały czas poświęca swoim trzem pociechom, których zdjęcia równie często pojawiają się na Instagramie. Na ostatnim z nich aktorka uwieczniła wyjście na głosowanie. Jednak uwagę przykuł fakt, że Moro ma różowe włosy.

Zobacz także: Joanna Moro pokazała ciało po ciąży. "Wraca do normy we własnym tempie"

Joanna Moro zmieniła fryzurę

Aktorka na opublikowanych zdjęciach pozuje w różowej opasce, która jeszcze bardziej podkreśliła kolor nowej fryzury. Co więcej, z nowym odcieniem włosów współgra również letnia sukienka.

Nic dziwnego, że nowa fryzura przykuła uwagę internautów, którzy zastanawiają się, co stosuje aktorka, by uzyskać taki efekt. Na szczęście Joanna chętnie zdradza sekrety swojej urody i już wiemy, że różowe włosy uzyskała za pomocą odżywki koloryzującej. Pod zdjęciem pojawiła się też masa komplementów i pochlebnych komentarzy.

Cudo.
Super!
I piękna sukienka - piszą internauci. 
 

Joanna zdradziła także, że po głosowaniu razem z rodziną udała się na wyczekany urlop.

Miły obowiązek wykonany, teraz czas na odpoczynek! My już w aucie! Zapakowani po sufit. Żądni przygód ruszamy na wakacje - napisała.

My z niecierpliwością czekamy na nowe rodzinne zdjęcia aktorki. :)

Zobacz wideo Joanna Moro spędza urlop z inną aktorką, Anną Gzyrą-Augustynowicz, która w serii filmików pokazała różowe włosy i córeczkę koleżanki:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.