Katy Perry przyznała się do myśli samobójczych. Rozstanie z Orlando Bloomem doprowadziło ją na skraj wytrzymałości

W ostatnim wywiadzie Katy Perry opowiedziała o jednym z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu. Trzy lata temu gwiazda pop rozważała samobójstwo.

Katy Perry długo nie miała szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że jej pierwsze małżeństwo z Russelem Brandem trwało zaledwie dwa lata. Już niebawem wokalistka po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Tym razem powie "tak" Orlando Bloomowi. Para jest już po słowie i spodziewa się dziecka, jednak ich związek nie zawsze był sielanką. W ostatnim wywiadzie Katy Perry wyznała, że bardzo przeżyła rozstanie z aktorem w 2017 roku.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Katy Perry o kryzysie sprzed dwóch lat

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli spotykać się ze sobą w 2016 roku. Zaledwie rok później podjęli decyzję o rozstaniu. W międzyczasie wokalistka wydała piąty album zatytułowany "Witness". Niestety krążek nie sprzedał się tak dobrze jak poprzednie, co jeszcze bardziej ją przybiło. Podczas wywiadu dla kanadyjskiej rozgłośni radiowej gwiazda przyznała, że niepowodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, miały fatalny wpływ na jej samopoczucie. Katy borykała się wówczas z myślami samobójczymi.

Wdzięczność uratowała moje życie. Gdyby nie ona to najprawdopodobniej pogrążyłabym się w smutku i wyskoczyła przez okno - zdradziła Perry na wizji.

Wokalistka dodała też, że w pewnym momencie zupełnie przestała się uśmiechać. W dochodzeniu do siebie pomogła jej wiara. Rodzice wokalistki są pastorami, jednak ta nie zawsze miała po drodze z religią. Jak twierdzi, to kryzys zwrócił ją ku Bogu.

Mam nadzieję, że zostałam stworzona przez coś większego w konkretnym celu - podsumowała swoje trudne wspomnienia gwiazda.

Jeszcze w 2017 roku Katy Perry dawała do zrozumienia, że nie jest w najlepszej kondycji psychicznej. Gwiazda udzieliła nawet wywiadu, który był zaaranżowany na sesję u psychoterapeuty. Dopiero trzy lata później Amerykanka zdecydowała się opowiedzieć o trudnym doświadczeniu. Mamy nadzieję, że Katy najgorsze ma już za sobą i teraz w jej życiu będzie tylko lepiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.