Przewodniczący parlamentu Słowacji doczekał się jedenastego dziecka z dziesiątą kobietą. To polityk z bardzo konserwatywnej partii

Boris Kollar w maju przywitał na świecie swoje jedenaste dziecko, które urodziła mu dziesiąta partnerka. To się nazywa przywiązanie do rodziny.

Boris Kollar to przewodniczący słowackiego parlamentu, a także lider konserwatywnej partii Sme Rodina (Jesteśmy Rodziną). Co ciekawe, polityk w maju przywitał na świecie swoje jedenaste dziecko, które urodziła mu już dziesiąta partnerka. Trzeba przyznać, że to dość kontrowersyjne, jak na polityka z tak konserwatywnymi poglądami.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

ZOBACZ TEŻ: Znany polski muzyk Joszko Broda po raz jedenasty został ojcem! Data narodzin dziewczynki jest nieprzypadkowa

Przewodniczący słowackiego parlamentu ma 11 dziecko

Słowackie media poinformowały, że matką jedenastego dziecka jest Miroslava pochodząca z miasta Levice. Sama zainteresowana chętnie opowiada w mediach na temat życia rodzinnego. Przyznała, że nie jest z politykiem w związku, a dziecko nie było planowane. Mimo to kochankowie wciąż utrzymują dobre relacje. Syn polityka - Markus, urodził się prawie dwa miesiące temu. Jak się okazuje, Boris Kollar zakupił matce swojego jedenastego dziecka samochód za ponad 400 tys. zł.

Potrzebowaliśmy go, bo jeździłam mniejszym autem, a mam jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa -mówi matka dziecka w rozmowie z jednym z tabloidów.

Przewodniczący słowackiego parlamentu ma dość luźne podejście do prokreacji. Jeszcze ponad rok temu żartował z chęci posiadania jedenastego dziecka.

Masz na myśli jedenaste dziecko? U mnie nigdy nie wiadomo. Dla mnie to naturalna kolej rzeczy, jak nowe buty - żartował wówczas polityk.

Jak się okazuję, żarty stały się rzeczywistością. Boris Kollar ma sześciu synów i pięć córek. Kto wie, może jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w temacie rodzicielstwa.