Jasnowidz z "Mam Talent" przewiduje wyniki wyborów prezydenckich. "Chciałbym się pomylić, ale takie odczucia mam od dawna" [TYLKO U NAS]

Jasnowidz znany z programów, takich jak "Mam Talent" i "Big Brother" już wie, kto zwycięży w drugiej turze wyborów prezydenckich. Nie jest zadowolony.

Wybory prezydenckie rozgrzewają internautów do czerwoności. Z wyników pierwszej tury wynika, że 12 lipca z urzędującym obecnie Andrzejem Dudą zmierzy się Rafał Trzaskowski. Bukmacherzy już obstawiają wyniki, podobnie jak Wojciech Glanc - jasnowidz znany m.in. z programu "Mam Talent". W rozmowie z Plotkiem zdradził, co podpowiada mu jego intuicja. Przewidując wyniki w pierwszej turze, miał sporo racji.

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz z "Mam Talent" i "Big Brothera" przewiduje wynik wyborów prezydenckich. "To jest bezdyskusyjne"

Jasnowidz przewiduje wyniki wyborów prezydenckich

Jeszcze kilka dni temu Wojciech Glanc mówił, że prezydent Andrzej Duda nie opuści swojego stanowiska. Czy jego przepowiednie po drugiej turze się zmieniły? Nic z tego. Jasnowidz uważa, że Rafał Trzaskowski przegra.

Moim zdaniem mimo wszystko, niestety wygra Duda. Chciałbym się pomylić, ale takie odczucia mam od dawna i one się nie zmieniają - wyznaje Plotkowi jasnowidz.
Zobacz wideo Rafał Trzaskowski wzywa Andrzeja Dudę do debaty

Wojciech Glanc przewiduje także spore problemy podczas wyborów za granicą. Nie ukrywa, że bardzo ubolewa nad swoimi przeczuciami, jednak nie jest w stanie z nimi nic zrobić.

Nie widzę też większego zaangażowania wyborców w drugiej turze. Poza tym czeka nas wiele rumoru w związku z problemami wyborców za granicą (i nie tylko). Dla mnie to straszna farsa jak z koszmaru - dodaje.

Wszystko się rozstrzygnie już w niedzielę 12 lipca. My wybieramy się na wybory i mamy nadzieję, że wy również skorzystacie ze swojego obywatelskiego przywileju. Nie zrażajmy się kolejkami! Lepiej poczekać 15 minut niż 5 lat.