Agnieszka Radwańska wyprawiła baby shower i bawiła się z Małgorzatą Sochą. Zdradziła też płeć dziecka!

Agnieszka Radwańska spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz tenisistka wyprawiła baby shower, a wśród zaproszonych przyjaciółek znalazła się Małgorzata Socha. Sportsmenka zdradziła też płeć oczekiwanego dziecka.

Agnieszka Radwańska skończyła karierę sportową i postanowiła skupić się na życiu rodzinnym. Pod koniec stycznia tenisistka podzieliła się z instagramowymi obserwatorami fantastyczną wiadomością - spodziewa się dziecka. Ciąża sportsmenki od samego początku wzbudza duże zainteresowanie fanów, a przyszła mama dzieli się z nimi swym szczęściem, publikując w sieci nowe zdjęcia coraz większego brzuszka. Tym razem na jej profilu pojawiły się fotografie z wyjątkowej uroczystości - baby shower. 

Zobacz wideo

Agnieszka Radwańska wyprawiła baby shower i zdradziła płeć dziecka

Agnieszka Radwańska spodziewa się pierwszego dziecka. Ciężarna sportsmenka odwiedziła już dawną stolicę polski oraz relaksowała się nad polskim morzem. Teraz nadszedł czas na baby shower. Przyszła mama zadbała o odpowiednią oprawę uroczystości - postawiła na eleganckie dekoracje i spersonalizowane przekąski. Na przyjęciu nie mogło oczywiście zabraknąć znamienitych gości, m.in. Uli Radwańskiej oraz Małgorzaty Sochy. Sądząc po relacji i zdjęciach (wszystkie znajdziecie w naszej galerii), impreza udała się doskonale!

Baby shower z moimi dziewczynami. Piękne popołudnie, wspaniała ekipa. Będzie chłopak - napisała Agnieszka Radwańska.
 

Agnieszka Radwańska zdecydowała się też zdradzić płeć swojego dziecka - spodziewa się chłopca! Fani tenisistki prześcigają się w gratulacjach. Niektórzy z nich odważyli się nawet zaproponować imię dla syna sportsmenki:

Pięknie, gratuluje.
Gratulacje! Jeżeli można podpowiedzieć imię dla chłopca, to proponuję Martin. 
Nazwij go Artur! Pasuje do Agnieszki.

Plotek dołącza się do gratulacji. Już nie możemy się doczekać, kiedy Agnieszka Radwańska wyjawi, jakie imię wybrała dla swego pierwszego dziecka.