Marcin Hakiel zdradził, ile waży. Mąż Katarzyny Cichopek sporo schudł. "Ostatni raz ważyłem tyle na studiach"

Marcin Hakiel zamieścił kilka zdjęć na Instastory, dzięki którym wiemy, ile waży tancerz. Sam zainteresowany przeszedł sporą metamorfozę.

Z wiadomych przyczyn w ciągu ostatnich miesięcy większość z nas spędzała czas w domach. Siłownie były pozamykane, więc spora część społeczeństwa nieco przybrała na wadze, jednak znaleźli się i tacy, którzy czas powszechnej izolacji spędzili bardzo aktywnie. Do tej grupy z pewnością można zaliczyć jedną z ulubionych par Polaków czyli Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela. Ci prowadzili zajęcia taneczne online, czego efektem jest świetna forma. Tancerz pochwalił się, że sporo schudł podczas ćwiczeń. Waga mówi sama za siebie. 

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel pochwalił się dziećmi. Fani nie mają wątpliwości, że syn wygląda jak on, a córka to cała Kasia Cichopek

Ile waży Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel jest profesjonalnym tancerzem, więc aktywność fizyczna nie jest dla niego niczym nadzwyczajnym. Mimo to ostatnimi czasy mąż Katarzyny Cichopek ćwiczył nieco więcej niż zwykle, co mocno odbiło się na jego wadze. Na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widzimy, jak stoi na wadze. Okazuje się, że Marcin Hakiel waży niespełna 70 kilogramów. Jak sama przyznaje, już dawno nie był tak lekki. 

Ostatni raz ważyłem tyle na studiach - podpisał zdjęcie tancerz. 

Marcin HakielMarcin Hakiel instagram.com/marcinhakiel

Jak się okazuje, spora utrata wagi to nie jedynie zasługa zajęć tanecznych, ale również treningów Ewy Chodakowskiej, które regularnie wykonywał w domu. Gratulujemy świetnej formy. Kasia Cichopek z pewnością jest dumna z męża! 

PRZECZYTAJ TEŻ: Kasia Cichopek zapozowała w czerwonej sukni na tle Giewontu. "Mega". O komentarz pokusił się też Krystian Wieczorek

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach