Anna Wyszkoni już nie jest blondynką. Zaszalała z kolorem włosów i postawiła na modny odcień

Anna Wyszkoni zaszalała z fryzurą, a dokładniej z nowym kolorem włosów. Oddała się w ręce stylistów, a potem pochwaliła się efektem ich pracy w mediach społecznościowych. Wokalistka nie jest już blondynką.

Anna Wyszkoni stroni od wyszukanych metamorfoz, a jej wizerunek od kilku lat jest niezmienny. Wokalistka zazwyczaj stawia na dość odważne, ale eleganckie stylizacje, choć nie uniknęła również kilku modowych wpadek. Tym razem to nie wyeksponowany biustonosz czy głęboki dekolt na plecach zwracają uwagę. Artystka odświeżyła wszystkim dobrze znaną blond czuprynę i dobrała nowy kolor włosów. Efektem pracy fryzjerów pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Anna Wyszkoni pokazała wizerunek córki

Anna Wyszkoni w nowym kolorze włosów

Chyba żaden fan wokalistki nie spodziewał się, że Anna Wyszkoni zdecyduje się na tak odważną zmianę wizerunkową. Odkąd artystka stanęła na scenie muzycznej, zazwyczaj kojarzona była z krótkimi blond włosami i do takiego wyglądu zdążyła przyzwyczaić szerokie grono swoich sympatyków. Jednak zawsze przychodzi czas na transformację, a nadchodzące lato jest idealnym momentem na szaleństwo związane z urzeczywistnieniem fryzurowych fantazji. Anna Wyszkoni oddała się w ręce stylistów i zafundowała sobie na głowie delikatny róż. Zachwycona zmianą przyznała, że nie może oderwać wzroku od lustra. 

Ten moment, kiedy wychodzisz od fryzjera i chcesz bez przerwy gapić się w lustro - zabawnie podpisała udostępnione InstaStory. 

Anna WyszkoniAnna Wyszkoni Instagram/ @annawyszkoni_official

Choć opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, można zauważyć, że Ania nie jest już blondynką. Wokalistka, podążając za innymi znanymi postaciami show biznesu, Blanką Lipińską czy Kasią Dziurską, wkroczyła w słoneczne wakacje z bajkowym, acz delikatnym różem. Do twarzy jej w takim kolorze? Najważniejsze, że sama jest zadowolona z efektów!