Timothée Chalamet rozstał się córką Deppa. Na nowych zdjęciach obściskuje się w jaccuzzi z 30-letnią pięknością znaną z kinowego hitu

Timothée Chalamet jeszcze do niedawna związany był z córką Johnny'ego Deppa. Świeżo po rozstaniu aktor zaangażował się w płomienny romans ze starszą gwiazdą, a paparazzi przyłapali ich jego i Eizę Gonzalez na namietnych pocałunkach w jacuzzi.

Pod koniec kwietnia informowaliśmy Was o tym, że Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp postanowili się rozstać. Piękny młodzieniec szybko znalazł jednak pocieszenie w ramionach starszej o sześć lat meksykańskiej aktorki, znanej z "Baby Driver", Eizy González. Kochankowie zostali przyłapani na płomiennych pocałunkach podczas wakacji w Meksyku. Lily-Rose nie będzie zachwycona...

Zobacz wideo

Timothée Chalamet w płomiennych pocałunkach z Eizą González

Timothée Chalamet zyskał sławę i miłość kinomanów za sprawą głównej roli w filmie "Tamte dni, tamte noce", w którym sportretował bohatera uwikłanego w romans ze starszym znajomym swego ojca. Prywatne życie uczuciowe młodego aktora wydaje się być niemniej burzliwe. Świeżo po rozstaniu z córką Johnny'ego Deppa Timothée Chalamet przeżywa fascynację starszą o 6 lat meksykańską seksbombą i byłą dziewczyną Liama Hemswortha, Elizą González.

Aktorska para została przyłapana przez paparazzi podczas wakacji w Cabo San Lucas. Reporterom udało się fotografować kochanków podczas namiętnego pocałunku w jacuzzi. Trzeba przyznać, że zdjęcia są naprawdę gorące - wszystkie zobaczycie na serwisie DailyMail.

Ta sytuacja okazała się dla fanów aktora sporym zaskoczeniem. To tylko niektóre z reakcji znalezionych na Twitterze:

Nie mogę uwierzyć, że Timothée Chalamet spotyka się z Elizą González! Nie spodziewałam się tego!
Timothée Chalamet zranił dziś moje uczucia.
Uwielbiam go, ale niech mi ktoś wytłumaczy, co tu się dzieje!

Jak myślicie, czy tych dwoje połączy coś więcej, niż tylko płomienny romans?

Zobacz także: Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Córka aktora wrzuca zdjęcie z dzieciństwa i wymowny komentarz.