Kasia Dziurska i Emilian Gankowski lada dzień biorą ślub? Wygadał się sam przyszły pan młody

Czyżby Kasia Dziurska i Emilian Gankowski niebawem stanęli na ślubnym kobiercu? Wszystko na to wskazuje. Tylko spójrzcie na ostatni instagramowy wpis narzeczonego trenerki.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczyli się w kwietniu 2019 roku. O ich romantycznych zaręczynach w Pradze szerzej pisaliśmy TUTAJ. Teraz okazuje się, że zakochani planują następny krok, a więc ślub. Wszystko wskazuje na to, że ten wielki dzień ma nastąpić już za tydzień. 

Zobacz wideo Kasia Dziurska zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub

ZOBACZ TEŻ: Kasia Dziurska opublikowała wyjątkowo odważne zdjęcie z Emilem. Pozuje na nim nago. "Totalny sztos!"

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski planują ślub?

Kasia Dziurska już jakiś czas temu w "Przerwie na kawę" zdradziła nam, że planuje stanąć na ślubnym kobiercu w białej sukni. Trenerka dodała przy tym, że nie chce hucznego wesela i wolałaby raczej przyjęcie w gronie najbliższych. I choć wówczas plany dotyczące ślubu wydawały się odległe, teraz okazuje się, że wielki dzień może nadejść lada moment. Narzeczony celebrytki - Emilian Gankowski - zasugerował to w swoim wpisie na Instagramie. 

Ahoj, panie kapitanie. Za tydzień o tej porze popłyniemy w piękny rejs - napisał pod zdjęciem, na którym pozuje z Dziurską. 

Internauci gratulują

Internauci szybko domyśli się, że Gankowski może mówić o ślubie. W komentarzach nie zabrakło więc gratulacji i ciepłych słów skierowanych pod adresem przyszłych nowożeńców. Pojawiły się też znaczące emotikony, przedstawiające państwa młodych. 

Czekamy. 
Kochani, w  końcu!
Ale super - pisali podekscytowani fani. 

Myślicie, że  Kasia Dziurska i Emilian Gankowski faktycznie już za tydzień będą małżeństwem? Jeśli rzeczywiście zdecydują się na ten krok, to nie pozostaje nam nic innego, jak już teraz pogratulować im i życzyć szczęścia na nowej drodze życia.

Więcej o: