Emma Roberts jest w ciąży! 29-letnia aktorka spodziewa się pierwszego dziecka

Zagraniczne media rozpisują się o radosnej nowinie. Emma Roberts jest w ciąży, a ojcem ma być jej partner, Garrett Hedlund.

W ostatnim czasie mieliśmy prawdziwy baby boom! Teraz zagraniczne media podają informację, że kolejna wielka gwiazda spodziewa się dziecka. Tym razem chodzi o bratanicę Julii Roberts, czyli Emmę Roberts. Aktorka ponoć jest w ciąży i już za kilka miesięcy urodzi swoją pierwszą pociechę!

Zobacz wideo Wiecie, że "Pretty Woman" ma już ponad 30 lat?

Emma Roberts jest w ciąży

29-letnią aktorkę możecie znać z takich produkcji jak "Nieidealna", "Królowe krzyku" czy "Walentynki", gdzie zagrała u boku swojej sławnej cioci, Julii Roberts. Amerykański magazyn "Us Weekly" twierdzi, że młoda gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odrzucili role w kultowych filmach, które stały się hitami. Forrestem Gumpem miał być sam John Travolta

Ojcem ma być nikt inny, jak partner Emmy, Garrett Hedlund. 35-latek również jest aktorem i zagrał między innymi w "Twardej sztuce" czy "Niezłomnym". Para jeszcze oficjalnie nie potwierdziła tych radosnych rewelacji, a magazyn "Us Weekly" jako pierwszy podał tę informację. Zostaje nam tylko czekać na pierwsze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i życzyć przyszłym rodzicom mnóstwo zdrowia!

Emma Roberts, Garrett HedlundEmma Roberts, Garrett Hedlund EastNews

PRZECZYTAJ TAKŻE: Julia Roberts pochwaliła się kreacją, w której miała wystąpić na Met Gali. Nawiązała do sceny z ''Pretty Woman''

Baby boom w Polsce

Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy swoje dzieci urodziły największe polskie celebrytki. Anna Lewandowska 6 maja powitała na świecie swoją drugą córeczkę, Laurę. Natomiast 10 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdanurodziła trzeciego syna, o którego razem z Radosławem Majdanem starali się trzy lata.

Więcej o: