Aleksandra Żebrowska korzysta z pogody i opala się w bikini. A Michał? Masuje jej nogi. "Przyda się pomoc męża"

Aleksandra Żebrowska razem z mężem Michałem Żebrowski powoli przygotowują się do powitania na świecie trzeciego dziecka. Brzuszek Oli wskazuje na to, że poród już tuż-tuż.

Aleksandra Żebrowska już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Na początku marca żona aktora ogłosiła, że ich rodzina się powiększy. Od tej pory chętnie pokazuje na Instagramie swój rosnący ciążowy brzuszek. Ostatnie chwile przed porodem zdecydowała się spędzić z rodziną w domu w malowniczych Tarach. To właśnie tam mogą cieszyć się bliskością natury i cudownymi pejzażami. Ola chętnie korzysta z uroków polskich gór i pięknej pogody. Tym razem postanowiła zafundować sobie prawdziwe domowe spa.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini

Ola postanowiła słoneczny dzień spędzić w niebieskim bikini. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie, jednak uwagę przykuwa coś innego. Na zamieszczonej fotografii możemy dostrzec rękę jej męża, Michała Żebrowskiego, który masuje jej nogi. Widok jest naprawdę uroczy.

W domowym SPA przydaje się pomoc męża - szczególnie kiedy brzuch zaczyna blokować dostęp do własnych stóp - czytamy w opisie.
 

Najnowsza fotka Aleksandry Żebrowskiej zachwyciła jej obserwatorów. W komentarzach pojawiła się masa miłych słów i komplementów. Wiele kobiet nie może wyjść z podziwu, że Oli trafił się taki cudowny mąż.

Uwielbiam Twoje zdjęcia, są tak cudne.
Piękna, naturalna, spontaniczna
O mamuniu... mieć takie nogi w ciąży.
Taki Mąż to skarb - czytamy.

Aleksandra i Michał Żebrowscy, choć często pokazują zdjęcia zdecydowali, że nie zdradzą daty porodu ani płci maluszka. Jedno jest jednak pewne. Po brzuchu Oli możemy stwierdzić, że dzień porodu jest już naprawdę blisko.

My z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia.