Agnieszka Kaczorowska pozdrawia znad Bałtyku. Pochwaliła się swoim smukłym ciałem w samym bikini

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinny urlop, co oczywiście zrelacjonowała na Instagramie. Nie zabrakło gorących zdjęć w samym bikini.

Agnieszka Kaczorowska niespełna rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dokładnie 26 lipca 2019 roku na świat przyszła Emilia Pela. Od tamtej pory życie aktorki "Klanu" zmieniło się o 180 stopni i głównie skupia się na wychowaniu dziecka, co zresztą chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Tym razem sama zainteresowana pokazała kilka zdjęć z rodzinnego urlopu, jaki zdecydowała się spędzić wraz z mężem i córką nad polskim morzem. Na nas największe wrażenie zrobiły zdjęcia w bikini. 

ZOBACZ TEŻ: Natchniona Agnieszka Kaczorowska chwali się metamorfozą. Zdradziła, w jaki sposób doszła do perfekcyjnej figury. ''To miłość''

Agnieszka Kaczorowska w bikini na urlopie

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z tych celebrytek, która nie ma problemu z odkrywaniem swojej prywatności i życia rodzinnego w mediach. Regularnie opowiada o wychowywaniu córki, urządzaniu wymarzonego domu, a także planach na najbliższą przyszłość. Nie mogło być inaczej w przypadku letniego urlopu, jaki wraz z rodziną postanowiła spędzić nad Bałtykiem. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej plany. Chciałaby mieć kolejne dziecko?

Na Instagramie tancerki pojawiło się kilka zdjęć z plaży, jednak te, które wydają się najbardziej interesujące, sama zainteresowana opublikowała na InstaStories. Widzimy tam aktorkę w samym bikini. Musimy przyznać, że Agnieszka Kaczorowska ma się czym pochwalić i mamy tutaj na myśli smukłe i umięśnione ciało. Oceńcie zresztą sami.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska instagram.com@agakaczor

Na was też zrobiła wrażenie?

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała wykończoną łazienkę, o jakiej zawsze marzyła. Nie zdecydowała się na klasyczną biel. "Idealna"