Uczestniczka "Top model" jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka. Ale klasa!

Adrianna Daniel już niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Poród uczestniczki jednej z edycji "Top Model" zbliża się wielkimi krokami.

Adrianna Daniel to uczestniczka szóstej edycji programu "Top model". Popularność przyniosła jej nie tylko uroda, ale mocny charakter, który pokazywała na każdym kroku. Choć nie wygrała programu, bardzo prężnie rozwinęła karierę modową. Jednak teraz na pewien czas będzie musiała nieco zwolnić. W marcu poinformowała internautów, że spodziewa się drugiego dziecka. Poród zbliża się wielkimi korkami, więc przyszedł czas na wyjawienie płci i imienia maluszka. 

Adrianna Daniel z "Top model" spodziewa się dziecka

Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie, gdzie bardzo aktywnie się udziela. Modelka wyznała, że tym razem będzie to dziewczynka. Przy okazji zdradziła też imię. Jak widać, moda z dawnych lat wraca, ponieważ wybrane imię było bardzo popularne za czasów naszych dziadków.

It's a GIRL. Rozalia - napisała.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla dumnej mamy.

Gratulacje! Będzie parka.
Tak czułam, że będzie mała księżniczka.
Piękne imię! A Ty Ada wyglądasz przepięknie - czytamy pod opublikowanym postem.

Adrianna Daniel - życie prywatne

Modelka, choć nie wygrała programu, to skorzystała z rozpoznawalności i rozwinęła karierę w branży modowej. Krótko po zakończeniu emisji ''Top Model'' podpisała kontrakt z jedną z najlepszych polskich agencji modelek AVANT MODELS. Mieliśmy okazję oglądać ją w wielu kampaniach reklamowych. W 2017 roku modelka wyszła za mąż za piłkarza, Wojciecha Daniela, z którym wspólnie wychowuje syna, Igora. Modelka oprócz pracy spełnia się jako mama i co chwila publikuje zdjęcia ze swoim synem. Nie mamy wątpliwości, że kolejne dziecko przyniesie jej mnóstwo radości i spełnienia.