Emily Ratajkowski przefarbowała się na blond. Zmiana na plus? Zdania internautów są podzielone

Na instagramowym profilu Emily Ratajkowski pojawiły się zdjęcia w całkiem nowym kolorze włosów. Teraz modelka jest blondynką.

Emily Ratajkowski jest jedną z tych gwiazd, których każde wyjście czy opublikowane zdjęcie są szeroko komentowane. Modelka nie kryje swoich wdzięków i chętnie pozuje w strojach odkrywających ciało. Niewątpliwie jednym z jej atutów są gęste i błyszczące i ciemne włosy.

Emily Ratajkowski zmieniła kolor włosów. Teraz jest blondynką

Dotychczas Emily znana była jako piękna brunetka, a włosy stanowiły jej ogromny atut, jednak niedawno zdecydowała się postawić na dosyć mocną zmianę wizerunku i przefarbowała swoje charakterystyczne ciemne włosy na złocisty blond.

Zobacz wideo Niektórzy mogą zaskoczyć

Na instagramowym profilu Emily Ratajkowski pojawiły się fotografie przedstawiające efekty eksperymentu. Rozjaśnienie jej naturalnych włosów i nałożenie blond farby musiało być nie lada wyzwaniem dla fryzjera, ponieważ włosy nadal są w dobrej kondycji.

Dzień pierwszy jako blondynka - napisała pod postem Emily
 

Według nas w nowej odsłonie modelka jest równie piękna, ale obserwatorzy mają różne zdania. Jedni zachwalają, inni woleli poprzednią wersję.

Ciemne lepsze.
Wróć do swojego naturalnego koloru.
Okej, ale jako brunetka jesteś o wiele gorętsza.
 

Nie brakowało oczywiście pozytywnych komentarzy:

Zawsze piękna
Każdy kolor będzie wyglądał na tobie gorąco
O wiele gorętsza niż brunetka. Blond rozświetlił ci oczy

Internautów szczególnie interesują metamorfozy na głowie, które są wśród gwiazd dosyć częste. Niedawno pisaliśmy o Britney Sears, która obcięła grzywkę, a fani porównali ją do Ariany Grande, jednak nie jest to metamorfoza takiego kalibru, jak w przypadku Emily.

Co sądzicie o nowym kolorze włosów modelki?