Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie "BrzydUli"! Aktorzy serialu zdradzają: Będzie się działo

Serial "BrzydUla" powraca na ekrany. Julia Kamińska i Filip Bobek, którzy wcielają się w główne postacie, zdradzili, co wydarzy się w nowym sezonie.

Serial "BrzydUla" wraca na antenę po ponad 10 latach. Wiemy już, że pozostanie stała obsada, a w rolę główne wcielą się Julia Kamińska i Filip Bobek. Ostatnio oboje byli gośćmi w programie "Dzień Dobry TVN" i zdradzili, co wydarzy się w nowej odsłonie "BrzydUli". Historia Uli i Marka może Was zaskoczyć.

Co wydarzy się w nowej "BrzydUli"?

Ula Cieplak poprzedni sezon zakończyła jako piękna pani dyrektor domu modowego "Febo&Dobrzański". Oprócz tego była w szczęśliwym związku z Markiem Dobrzańskim. Niestety okazuje się, że w nowym sezonie będzie trochę inaczej. Ula powróci do dawnego wizerunku, który odbiega od dzisiejszych kanonów piękna i jej relacja z Markiem również nie będzie do końca udana.

Będzie się działo. Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko - córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo - powiedział Filip Bobek.
Moja bohaterka ponownie - tak jak w pierwszej części - będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna - zdradza Julia Kamińska.

Julia Kamińska zdradziła też, ile zajmuje jej charakteryzacja postaci Uli Cieplak.

W ogóle nie wychodzę z założenia, że jestem "zbrzydzana" w tej części serialu. Po prostu moja fizyczność jest zmieniana. Nad moją charakteryzacją pracuje dwoje ludzi, którzy wykonali ogrom pracy i jest to wizerunek, w którym ja się czuję sobą. Były różne pomysły na to, w jaki sposób Ula będzie teraz wyglądać ze względu na to, co ją spotkało w życiu. Nie ma aparatu na zębach, nie ma też grzywki. Ula ma teraz nadwagę. Będziemy potrzebować mojego wizerunku aktualnego oraz innego, ale nikt nie powiedział, że Ula będzie chudnąć. W związku z czym potrzebowałam bardzo dobrej i dopracowanej charakteryzacji, która nie będzie zajmować dużo czasu. Teraz przemiana w moją bohaterkę trwa około godzinę - wyjawia.

Na końcu dodali, że w serialu pojawi się wiele nowych wątków i postaci.

Zobacz też: Nowe zdjęcia z planu "BrzydUli 2"!

Będziecie oglądać?

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację "BrzydUli": Piszemy scenariusze
Więcej o: