Rafał Trzaskowski świętuje Dzień Ojca na Instagramie. Polityk pokazał stare zdjęcia swoich pociech. "To moi mali nauczyciele"

Rafał Trzaskowski prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 23 czerwca to więc także jego święto.

23 czerwca to wyjątkowa data dla wszystkich tatusiów. To właśnie tego dnia w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski pochwalił się prywatnymi zdjęciami ze swoimi pociechami.

Zobacz wideo Czy Trzaskowski otrzyma poparcie całej opozycji, jeśli dostanie się do drugiej tury?

Rafał Trzaskowski pokazał dzieci na Instagramie

Kampania prezydencka jest już na finiszu. Według sondaży największe szanse na objęcie funkcji głowy państwa mają Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Ten drugi jest szczególnie aktywny w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu prezydenta Warszawy pojawiają się nie tylko zdjęcia zza kulis jego podróży po Polsce, ale także kadry z życia prywatnego. 23 czerwca polityk pochwalił się archiwalnymi fotkami, na których widzimy go z córką oraz synem. Przypomnijmy, że Trzaskowski jest ojcem 16-letniej Aleksandry i 11-letniego Stanisława.

Bycie ojcem to najprzyjemniejsze, najlepsze i dające mega dużo satysfakcji wyzwanie z jakim przyszło mi się "mierzyć". A to wszystko dzięki Oli i Stasiowi. To moi mali nauczyciele, doradcy,  -recenzenci i bezkonkurencyjne wsparcie. Moi mistrzowie świata - napisał kandydat na prezydenta obok kolażu zdjęć.
 

W komentarzach nie brakuje ciepłych słów od zwolenników Rafała Trzaskowskiego.

Gratulacje bycia Super Tatą.
Patrzeć na Pana zdjęcia i czytać teksty to prawdziwa przyjemność.
Jest Pan wspaniałym ojcem - czytamy.

Przypomnijmy, że już w przyszły weekend Polacy wybiorą prezydenta Polski. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na swojego kandydata.

Więcej o: