Aplikacja zmieniająca płeć podbija internet. Poddaliśmy metamorfozie polskie gwiazdy. Lewandowska to niezły przystojniak

Aplikacja zmieniająca rysy twarzy znów budzi zainteresowanie. Sprawdziliśmy, jak wyglądają gwiazdy po zmianie płci.

Możliwości współczesnej technologi niewątpliwie zaskakują. W ubiegłym roku internet podbijała aplikacja, dzięki której mogliśmy zobaczyć, jak będziemy wyglądali, jako starsi ludzie w przyszłości. Z FaceApp korzystały gwiazdy, które chętnie pokazywały się w postarzonej wersji. Przy okazji wyborów prezydenckich aplikacja powróciła do łask internautów. Stworzono mem, na którym kandydaci na prezydenta RP zostali przerobieni na kobiety. Każdy z panów ma dorysowane długie włosy, a niektórzy mocniej podkreślone oczy. My również pokusiliśmy się o wykorzystanie aplikacji i sprawdziliśmy, jak polskie gwiazdy wyglądałyby w innym życiu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa tańczy na imprezie

Gwiazdy po metamorfozie

Użycie filtra jest naprawdę proste. Dzięki m.in. FaceApp w kilka sekund możemy sprawdzić, jak wyglądamy w innej fryzurze, makijażu, kolorze włosów, brodzie albo w okularach. Aplikacja umożliwia także zobaczenie się jakokobieta bądź mężczyzna, albo starszy człowiek, gdzie na twarzy nie brakuje zmarszczek. Efekt jest niesamowicie realistyczny i może naprawdę zaskoczyć.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądałyby polskie gwiazdy jako przedstawiciele płci przeciwnej. Okazuje się, że Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek prezentują się bardzo przystojnie jako panowie. Jesteśmy też pod wrażeniem wyglądu Antka Królikowskiego i Radosława Majdana w wersji żeńskiej. Urodą nie odstaje również Robert Lewandowski. Jak prezentują się inne gwiazdy? Sprawdźcie w naszej galerii!

Jak wam się podobają gwiazdy po zmianie płci? Niewątpliwie zamiana jest ogromna, a efekt piorunujący!