Magdalena Narożna w basenie z nowym wybrankiem. Para korzystała z pogody i świetnie się bawiła. "Pierwsza kąpiel zaliczona"

Magdalena Narożna nie kryje się ze swoją nową miłością i chętnie pokazuje się z partnerem w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z basenu.

Rozstanie Magdaleny i Dawida Narożnych w 2019 roku odbiło się głośnym echem w mediach. Byli małżonkowie uspokoili jednak fanów i zapewnili, że ich prywatne sprawy nie wpłyną na działalność zespołu Piękni i Młodzi. Taki stan rzeczy nie utrzymał się długo. Na początku tego roku nastąpiło wykluczenie Dawida z grupy, a jego miejsce szybko zajął Daniel Biczak.

Zobacz wideo

Magdalena Narożna ułożyła sobie życie u boku nowego partnera 

Sytuacja między Magdaleną i Dawidem uspokoiła się i choć pierwotnie nie brakowało publicznych awantur, teraz oboje mają nowych partnerów. Narożna jest obecnie w szczęśliwym związku z Krzysztofem Byniakiem, a swoją miłością chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Instagramowy profil piosenkarki pełen jest zdjęć z wybrankiem, z którym Magdalena Narożna uwielbia spędzać czas. Gwiazda nie ma oporów przed chwaleniem się miłością. Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Niedawno Magda opublikowała fotografię prosto z basenu, w którym kąpała się wraz z ukochanym. Ta romantyczna fotka pojawiła się na profilu Magdaleny z okazji urodzin Byniaka.

Pierwsza kąpiel zaliczona #pieknaimloda #mylove #basen #kąpiel #goodtime - napisała pod postem na Instagramie Magdalena.
 

Nie obyło się oczywiście bez komentarzy fanów, którzy jednogłośnie komplementowali parę. Spodobał im się także sposób spędzania czasu w basenie.

Super razem wyglądacie
Uwielbiam was, cudnie
Piękna Magda. Śliczne zdjęcia

Trzeba przyznać, że Magdalena i Krzysztof pasują do siebie. Parze życzymy szczęścia i trzymamy kciuki za związek.