Agnieszka Sienkiewicz pozuje bez grama makijażu i chwali się brzuchem. Olga Kalicka komentuje: Niesprawiedliwe to jest

Agnieszka Sienkiewicz spędziła dzień we własnym ogródku. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w górze od bikini, czym wywołała żywą reakcję ze strony fanów.

Agnieszka Sienkiewicz spełnia się jako mama i widać, że macierzyństwo daje jej mnóstwo radości. Przy tym jest perfekcyjną panią domu. Niedawno gwiazda opublikowała wakacyjne zdjęcie w samej górze od bikini i bez grama makijażu. Internauci skupili się na jej brzuchu. Trudno uwierzyć, że zaledwie rok temu urodziła!

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz pokazuje płaski brzuch

Agnieszka jest szczęśliwą mamą czteroletniej Zofii i Marii, która przyszła na świat w lipcu 2019 roku. Aktorka nie publikuje wizerunku dzieci i pilnie strzeże ich prywatności. Mimo że dziewczynki często pojawiają się na jej Instagramie, to zwykle są ustawione tyłem do aparatu, by nie było widać ich twarzy. Ostatnio aktorka skorzystała z pięknej pogody i zaprezentowała się w iście letnim wydaniu na tle własnego ogródka. Miała na sobie krótkie spodenki, a do tego kolorową apaszkę, która przewiązana w biuście imitowała stanik. Gwiazda zadbała nawet o fantazyjną kokardę! Do tego pokazała się bez grama makijażu.

 
Dziewczyny wcinają pierwszy w tym roku bób, a ja robię obiad i pije zioła z naszego małego ogródka. Połowę tego co dziś u nas na talerzu jest właśnie z naszego ogrodu! Mega to przyjemne - napisała pod zdjęciem. 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy zarówno od gwiazd, jak i od anonimowych osób. Internauci skupili się przede wszystkim na figurze Agnieszki i zachwycali się jej brzuchem. 

Taki brzuch po ciąży! Niesprawiedliwe to jest - napisała Olga Kalicka. 
Figura marzenie. 
Zazdroszczę Pani tak pięknego brzuszka - czytamy w komentarzach.

Obserwatorzy docenili również naturalność Agnieszki. Zgodnie stwierdzili, że wygląda bardzo świeżo i promiennie bez makijażu. 

Więcej o: