Siostra Roberta Lewandowskiego chwali się efektami ciążowej sesji. Zachwyca! "Milena, wyglądasz kwitnąco"

Milena Lewandowska-Miros już niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Pokazała kolejne efekty ciążowej sesji zdjęciowej.

Siostra Roberta Lewandowskiego radosną nowiną podzieliła się z internautami w maju. Choć o jej ciąży mówiono od dawna, Milena Lewandowska-Miros przez długi czas nie odnosiła się do tych spekulacji. Zdjęcie z ciążowym brzuchem pierwszy raz pokazała w Dzień Matki. Choć siostra "Lewego", bardzo chroni życia prywatnego, ostatnio coraz chętniej prezentuje fotografie z ciążowych sesji. Tym razem było podobnie. Wyglądała pięknie!

Milena Lewandowska pozuje z ciążowym brzuszkiem

Uroczym zdjęciem Milena pochwaliła się na instagramowym profilu. Zapozowała do niego w czarnej obcisłej sukience, która podkreśliła spore już ciążowe krągłości. Nie da się ukryć, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Motherood (tłum. macierzyństwo) - podpisała.
 

ZOBACZ TEŻ: Milena Lewandowska świętuję 6. rocznicę ślubu. Pokazała suknię ślubną

Profesjonalna fotografia bardzo przypadła do gustu internautom. Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się wiele komentarzy i komplementów. Wszyscy są zgodni, że Milena prezentuje się pięknie i kwitnąco z ciążowymi krągłościami.

Cudownie wyglądasz kochana!
Piękne zdjęcie.
Milena, wyglądasz kwitnąco! - czytamy pod zamieszczonym postem,

Warto dodać, że Milena jest już mamą pięcioletniego syna, Leona, którego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski. Ze swoim mężem Radosławem Mirosem tworzą udany związek małżeński już od ponad 6 lat.

Jesteście ciekawi, jak na imię będzie mieć kolejny członek rodziny Lewandowskich? Milena z pewnością podzieli się tą informacją, kiedy uzna, że nadszedł odpowiedni moment.