Trzy pokolenia kobiet na rodzinnym zdjęciu Kasi Tusk. Blogerka pierwszy raz pokazała takie ujęcie. "Wspaniała pamiątka"

Kasia Tusk opublikowała w sieci kolejne rodzinne zdjęcie. Piękne ujęcie trzech pokoleń kobiet z rodziny byłego premiera Polski.

Córki wysokiej rangi polityków często stają się tak samo sławne jak ich popularni ojcowie. Wystarczy wspomnieć chociażby o Aleksandrze Kwaśniewskiej, czy Kasi Tusk. Ta druga polubiła świat mediów i skupia się na prowadzeniu internetowej strony "Make Life Easier", która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Kasia nie ogranicza się jednak tylko do bloga. Regularnie prowadzi też instagramowe konto, które śledzi już prawie 370 tysięcy osób, a to całkiem niezły wynik. Ostatnio właśnie tam pochwaliła się uroczym zdjęciem z córką i mamą, Małgorzatą Tusk.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach...

Kasia Tusk na wyjątkowym zdjęciu z plaży

Córka Donalda Tuska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Mimo że na ogół strzeże swojej życia prywatnego - o ślubie media dowiedziały się po kilku miesiącach od pojawienia się pierwszych plotek, na jej instagramowym profilu nie brakuje rodzinnych fotografii. Od pewnego czasu pierwsze skrzypce na jej postach gra córka. Blogerka konsekwentnie jednak nie pokazuje jej twarzy. Tak też było ostatnim razem. Zdjęcie jest jednak wyjątkowe z innego powodu. Widzimy na nim trzy pokolenia kobiet. Do Katarzyny i jej córki dołączyła bowiem żona byłego premiera Polski, Małgorzata Tusk. Panie zapozowały wspólnie na tle Bałtyku.

 

Rodzinne zdjęcie Tusków zauroczyło internautów, o czym dali znać w komentarzach.

Przepiękne ujęcie.
Wspaniała pamiątka.
Zdjęcie idealne do albumu - czytamy.

Trudno się z nimi zgodzić. Taki kadr to piękna pamiątka.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk pokazała nowe zdjęcia swojego mieszkania. Szyk i elegancja, ludzi zachwyca zwłaszcza... zlew

Więcej o: