Konto Agaty Dudy na jakiś czas zniknęło z Instagrama. Kancelaria Prezydenta RP komentuje sprawę

Agata Duda na finiszu kampanii prezydenckiej założyła konto na Instagramie. Niestety przez pewien czas było niedostępne.

Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Kandydaci angażują swoje partnerki i partnerów do pomocy w czasie kampanii. Nie inaczej jest w przypadku Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Duda, która zdecydowała się założyć konto na Instagramie. Nie małym zaskoczeniem był fakt, że żona prezydenta postanowiła zabrać głos za pomocą mediów społecznościowych, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, jej konto na jakiś czas zniknęło.

ZOBACZ: Agata Duda założyła konto na Instagramie, a internauci doszukują się w tym ukrytych intencji. "Ocieplanie wizerunku"

Konto Agaty Dudy zniknęło z Instagrama

Pierwsza dama RP pojawiła się na Instagramie 17 czerwca i od tej pory na jej profilu dokumentowano jej pięcioletnią działalność podczas prezydentury Andrzeja Dudy. W tym czasie Agata Duda nie zabierała głosu w sprawach ważnych dla Polek. Nawet modelka Anja Rubik zarzuciła jej, że jest kobietą, "której nie obchodzi los innych kobiet". Jednak profil germanistki opowiada idealną historię o pomocy najsłabszym. 

 

Okazuje się, że na kilka godzin profil pierwszej damy zniknął z Instagrama. Marcin Kędryna, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP tłumaczył "Super Expressowi", że był to problem techniczny. Stwierdził, że konto nie było widoczne przez problemy Facebooka, czyli właściciela Instagrama. 

Wszystko już wróciło do normy, a osoby zajmujące się profilem Agaty Dudy powróciły do kreowania sielanki. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agada Duda milczy nie tylko w sprawach politycznych? Ma napięte stosunki z bratem. Oberwało się też Andrzejowi Dudzie

Już wiecie, na kogo będziecie głosować?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.