Patryk Vega pokaże sekstaśmy polityków? Reżyser opublikował kolejne nagrania. Hanna Lis: Mocny materiał. Uważaj na siebie

Patryk Vega promuje swój nadchodzący film "Pętla". W najnowszym poście na Instagramie opublikował fragmenty rozmów, które wskazują na to, że politycy byli nagrywani w domach publicznych.

Filmy, które wychodzą spod ręki Patryka Vegi, bardzo często budzą wiele kontrowersji. Ponad rok temu w kinach zadebiutowała "Polityka", która miała obnażyć ciemną stronę rządzących. Niestety szumnie zapowiadane "dzieło" nie pokazało nam nic, czego byśmy nie znali z mediów, czy memów. Tym razem reżyser zrobił film o aferze podkarpackiej i tak jak poprzednio, zapowiada ogólnopolski skandal. Co ciekawe, jeszcze na kilka miesięcy przed premierą, publikuje fragmenty rozmów, z których wynika, że ważne osobistości mają się czego obawiać, bowiem byli nagrywani podczas seksu z nieletnimi prostytutkami w jednym z hoteli. 

ZOBACZ TEŻ: Patryk Vega pokazał zwiastun "Pętli". W obsadzie Dagmara Kaźmierczak z "Królowych życia". Stramowskiego nie rozpoznacie

Patryk Vega pokaże sekstaśmy polityków?

Najnowszy film Patryka Vegi opowiada o aferze podkarpackiej. Przypomnijmy, że chodzi o ekskluzywne kluby, które były przykrywką dla domów publicznych, w których zabawiali się znani politycy, sportowcy, celebryci, a nawet duchowni. Jak możemy wywnioskować z pierwszej części dokumentu zapowiadającego film, wszyscy mieli być nagrywani, a następnie szantażowani. Potwierdza to zarejestrowana rozmowa pomiędzy Patrykiem Vegą a Esterą- siostrą Dawida Kosteckiego. Kobieta jest pewna, że sekstaśmy istnieją, ponieważ pracujące w domu publicznym dziewczyny jej o tym powiedziały.

 

W opublikowanym przez Vegę fragmencie dokumentu wypowiadają się bracia: Aleksiej i Jewgienij R., którzy byli odpowiedzialni na współprowadzenie biznesu i handel kobietami. Jak wspominają, dom publiczny odwiedzał jeden z ministrów poprzedniego rządu.

Przyjechał do nas minister poprzedniego rządu. No i jasne, że chciał się zabawić - słyszmy w nagraniu.

Patryk Vega zapowiada więcej, co z pewnością martwi wszystkich zamieszanych w sprawę. Internauci nie ukrywają, że są bardzo ciekawi i oczekują kolejnych fragmentów. Hanna Lis jest pod wrażeniem mocnego materiału, jednak po jej komentarzu wnosimy, że ta obawia się o bezpieczeństwo reżysera.

Mocny materiał. Uważaj na siebie Patryk - napisała dziennikarka.

Planowana premiera filmu "Pętla" ma odbyć się we wrześniu. Dopiero wtedy okaże się, czy reżyserowi uda się nas zaskoczyć. Czekacie?

ZOBACZ: Katarzyna Zawadzka zrezygnowała z roli w filmie Patryka Vegi. W "Bad Boy'u" grała w ostrej scenie seksu

Więcej o: