Książę William pozuje z dziećmi z okazji 38. urodzin. Uroczy portret wykonała księżna Kate. "Charlotte to mała feministka"

Książę William 21 czerwca obchodzi urodziny. Z tej okazji na Instagramie książęcej pary możemy podziwiać jego wyjątkowy portret z dziećmi. Zdjęcie zostało oczywiście zrobione przez księżną Kate.

Książę William i księżna Kate cieszą się ogromną sympatią poddanych. Fani rodziny królewskiej z wielką aprobatą reagują na rodzinne zdjęcia, które pojawiają się na oficjalnym Instagramie księcia i księżnej Cambridge. Teraz pretekstem do podzielenia się nowym portretem wnuka i prawnucząt królowej Elżbiety były urodziny księcia Williama.

Zobacz wideo

Książę William na nowym portrecie z dziećmi. Fotografię wykonała księżna Kate

21 czerwca książę William kończy 38 lat. Z tej okazji na instagramowym profilu Kensington Royal tradycyjnie ukazało się wykonane przez księżną Kate zdjęcie. Na fotografii przyszły król pozuje w towarzystwie pociech - George'a, Charlotte i Louisa.

Z okazji urodzin księcia Williama, książę oraz księżna Cambridge mają przyjemność zaprezentowania nowego portretu księcia Williama z dziećmi: księciem Georgem, księżną Charlotte oraz księciem Louisem. Fotografię wykonała księżna na początku tego miesiąca - czytamy.
 

Fani rodziny królewskiej postanowili podzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi książęcych potomków oraz samego zdjęcia:

Miałam najgorszy dzień ze wszystkich dni izolacji, a ta fotografia naprawdę podnosiła mnie na duchu. Dziękuję Wam.
Charlotte wygląda uroczo w jeansowym kombinezonie! Mała feministka, która podbije świat.
Spójrzcie tylko, jak niesłychanie urósł mały książę Louis! - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że urodzinowy portret księcia Williama sprawił ogromną frajdę poddanym. Musimy przyznać, że nam także! Wszystkiego najlepszego, William!

Polecamy: Księżna Kate po raz pierwszy od czasu izolacji pokazała się publicznie. Wybrała się do sklepu ogrodniczego, a przy okazji zdradziła tajemnicę dzieci.