"FAME czy SHAME". Nowy program, w którym znani influencerzy zamieszkają w jednym domu. Kto weźmie udział w show?

Nadchodzi programowy hit sezonu? Już 25 czerwca będziemy świadkami premiery reality show "FAME czy SHAME", w którym wezmą udział same gwiazdy internetu. Popularni influencerzy zamieszkają w jednym domu na osiem tygodni. Wiemy, którzy celebryci pojawią się na ekranie.

"FAME czy SHAME" to nowa formuła programowa, która już niebawem może podbić cały internet. Dokładniej mowa o reality show, którego pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 25 czerwca na platformie Player. Dziesięciu znanych influencerów zamieszka w luksusowej willi w Konstancinie-Jeziornie. Wśród nich ujrzymy Instagramerów, Youtuberów czy sławnych użytkowników Tik Toka. Jesteście ciekawi, kto weźmie udział w ośmiotygodniowym eksperymencie? Znamy pełną listę uczestników.

Zobacz wideo Nowy program osiągnie popularność "Hotelu Paradise"?

Influencerzy w nowym reality show

Powoli telewizja przechodzi do lamusa, a medium, które zrzesza największą liczbę odbiorców, jest internet. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się osobowości, które aktywnością na portalach społecznościowych zaskarbiły sobie sympatię fanów. Dziesięcioro z popularnych influencerów weźmie udział w nowym formacie emitowanym na platformie Player. Będą żyć pod wspólnym dachem przez osiem tygodni, mieszkając w willi w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna. O tym, kto wystąpi w reality show, poinformował między innymi jeden z uczestników, Filip Zabielski, który odpowiadał na pytania w naszym Kole Plotka.

Witam nową ekipę - czytamy w najnowszym poście Filipa. 
 

Na opublikowanym zdjęciu widać całą dziesiątkę bohaterów show. W programie pojawią się: znana z "Top Model" Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Kinga Kostrzewa, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak, Weronika Piątek, Michał Gała, Marta Rentel, uczestnik "Hotelu Paradise" - Łukasz "Blondino" Książkiewicz oraz wspomniany już wyżej Filip Zabielski. 

Jak podoba Wam się skompletowana ekipa "FAME czy SHAME"? Będziecie oglądać?

Więcej o: