Sara Boruc pochwaliła się kolejnym zdjęciem Noah. Internautka: Mam wrażenie, że masz tylko jedno dziecko. Gwiazda odpowiedziała

Sara Boruc chętnie zamieszcza zdjęcia swojej najmłodszej pociechy. Zaciekawiona internautka zapytała, dlaczego na profilu nie pojawiają się również zdjęcia jej córek.

Sara Boruc i Artur Boruc wychowują wspólnie trójkę dzieci. Najstarsza córka, Oliwia, pochodzi z poprzedniego związku Sary, a para doczekała się razem córki i syna. W ubiegłym roku na świat przyszedł syn pary Noah, a 9 lat temu urodziła się Amelia. Szczęśliwa mama pochwaliła się na Instagramie zdjęciem synka, pod którym nie zabrakło komentarzy. 

Zobacz wideo Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Sara Boruc zamieściła urocze zdjęcie Noah

Żona piłkarza zamieściła na Instagramie zdjęcie z kąpieli malucha. Noah jest wyraźnie roześmiany i szczęśliwy. Widać, że dobrze się bawi w wannie

 

Pod publikacją nie zabrakło zachwytów, a obserwatorzy rozczulali nad się urodą malucha. Jednak pojawiło się pytanie zaciekawionej fanki, która zauważyła, że na profilu Sary brakuje zdjęć starszych córek: Oliwii i Amelii. 

Oczywiście słodziak 100%, jednak patrząc na twój profil (który bardzo lubię) można odnieść wrażenie, że masz tylko jedno dziecko. Myślę, ze dziewczynkom może być przykro z powodu dominacji brata - napisała internautka.

Boruc rozsądnie odpowiedziała, że jej córki już same decydują, czy chcą się pojawiać w jej mediach społecznościowych. Napisała, że szanuje zdanie dziewczynek, dlatego nie ma ich zbyt często na Instagramie.

Dziewczynki mogą już decydować i decydują tak, że nie chcą być tutaj za często. I ja to szanuję - odpowiedziała Sara Boruc.

Niewątpliwie Sara podejmuje dobrą decyzję, aby szanować zdanie dorastających dziewczynek. Niedawno zrobiła wyjątek. Zarówno na Instagramie Sary, jak i Artura, pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym Oliwia, Amelia i Noah pozują w towarzystwie taty

Więcej o: