Maja Hyży wybrała już imię dla córeczki. Jest piękne!

Maja Hyży razem z partnerem wybrała już imię dla swojego dziecka.

Maja Hyży już niedługo powita na świecie swoją pierwszą córkę. Wokalistka ma już dwóch ośmioletnich synów, Wiktora i Alexandra, z poprzedniego związku. Gwiazda ostatnio wyznała, że jej poród jest całkowicie zaplanowany i odbędzie się w lipcu. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Teraz dowiedzieliśmy się, jak Maja planuje nazwać córkę. To piękne imię!

Imię córki Mai Hyży

Artystka już teraz wie, jakie imię da swojemu trzeciemu dziecku. Kilka dni temu wyprawiła dla bliskich przyjaciół luksusowe baby shower. Okazuje się, że zaproszeni goście dowiedzieli się na imprezie, jak Maja postanowiła nazwać swoją córeczkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Hyży nago w ciążowej sesji. "Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie". Internauci: Kwintesencja kobiecości

Portal Pudelek.pl rozmawiał z osobą z otoczenia Hyży. Informator zdradził, że Maja nazwie córkę... Antosia.

Dziewczynka będzie się nazywać Antosia. Maja zadbała o to, by imię pojawiło się na dekoracjach na baby shower. Były więc babeczki z napisem "Antosia", karteczki i inne ozdoby - czytamy.

Maja chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Widać, że u boku nowego partnera rozkwita i razem już nie mogą doczekać się, kiedy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Hyży odlicza czas do porodu, prezentując efekty ciążowej sesji zdjęciowej. Fani są pod wrażeniem. "Chcemy więcej"

Co myślicie o wyborze imienia? Musimy przyznać, że jest bardzo piękne! Czekamy również na więcej zdjęć w ciążowym wydaniu!

Więcej o: