Aleksander Kwaśniewski przeszedł metamorfozę w zakładzie barberskim Nergala. Pochwalili się efektem. "Klasa"

Aleksander Kwaśniewski po wielu tygodniach odwiedził zakład barberski. Zdecydował się na placówkę należącą do Nergala. Muzyk pokazał efekt zabiegu byłego prezydenta na Instagramie.

Aleksander Kwaśniewski jakiś czas temu zaskoczył swoim nowym wizerunkiem. Były prezydent Polski zapuścił brodę i włosy. Po raz pierwszy pokazał się tak publicznie pod koniec kwietnia, kiedy udzielał wywiadu dla telewizji Polsat. Teraz jednak odwiedził specjalistów w zakładzie barberskim, gdzie okiełznano jego zarost.

Zobacz wideo Aleksander Kwaśniewski w nowym wydaniu

Aleksander Kwaśniewski odwiedził zakład Nergala

Wizytą takiego ważnego gościa pochwalił się na Instagramie Nergal. Muzyk otworzył swój salon w 2014 roku i wykorzystał wtedy niszę na rynku. Włożył wiele wysiłku w to, żeby jego punkt wyglądał stylowo, a usługi były świadczone na wysokim poziomie. Wśród klientów ma już więc także byłego prezydenta Polski. Na zdjęciu, jakim pochwalił się muzyk, możemy zobaczyć, że broda Aleksandra Kwaśniewskiego jest starannie przystrzyżona, a włosy elegancko zaczesane. Adam Darski nie powstrzymał się przed nawiązaniem do polityki:

Ze wszystkich polskich prezydentów ten facet zawsze był moim ulubionym! Mamy zaszczyt gościć Aleksandra Kwaśniewskiego w naszym sklepie fryzjerskim. Elegancki mężczyzna w eleganckim miejscu, prawda? - napisał.
 

Wielu internautów zgodziło się z jego opinią. Pojawiło się także mnóstwo komplementów pod adresem Kwaśniewskiego, którego aktualny wizerunek przypadł zwolennikom do gustu:

Świetnie się Olek starzeje.
Najlepiej prezentujący się prezydent Polski. I nie z byle powodu zapuszczał brodę, żeby w przyszłości odwiedzić Twój lokal.
Facet z klasą - komplementują.

A Wy jak oceniacie taki wizerunek Aleksandra Kwaśniewskiego?

Więcej o: