Krystian Wieczorek planuje drugie dziecko? Niedawno wprowadził się z żoną do nowego domu

Według tygodnika "Rewia", Krystian Wieczorek i jego ukochana Maria Szafirska planują powiększenie rodziny.

Krystian Wieczorek to jeden z tych aktorów, którzy mocno chronią prywatność. Aktor rzadko wypowiada się na temat rodziny, nie wrzuca na Instagram wspólnych zdjęć z bliskimi. W ostatnim czasie najchętniej pokazuje fanom, jak spędza wolny czas. Jego pasją jest sport, najczęściej uprawia jogging. Gwiazda "M jak miłość" wybiera trasy w okolicach Zegrza i jak się okazuje, nie jest to przypadkowe.

Krystian Wieczorek planuje drugie dziecko?

Okazuje się, że aktor niedawno wprowadził się do domu położonego nad znajdującym się tam zalewem. Razem z żoną Marią Szafirską uznali, że to właśnie tam chcą wychowywać swoją dwuletnią córkę.

Dookoła rosną sosny, niedaleko jest piaszczysta plaża i przystań. Ich córeczka ma gdzie się bawić, a uwielbia robić babki z piasku. No i powietrze nad zalewem jest o wiele czystsze niż to w Warszawie. Jednym słowem to idealne warunki, żeby dziecko zdrowo się chowało – wyznała w "Rewii" znajoma pary.
 

Ale to nie wszystko. Jak podaje tygodnik, aktor i młodsza od niego o 17 lat ukochana, mają w planach powiększenie rodziny.

Krystian i Marysia myślą o drugim dziecku. Ten dom kupili właśnie z takim zamiarem - dodała informatorka.
Zobacz wideo Tego nie wiedzieliście o Małgorzacie Kożuchowskiej

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się na planie "M jak miłość". Pobrali się w 2016 roku zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Mieli skromny ślub na Podlasiu z dala od fotoreporterów. Dwa lata później zostali po raz pierwszy rodzicami. Wieczorek nie ukrywa, że dziecko jeszcze bardziej umocniło ich związek  I choć oboje są aktorkami, to rzadko pokazują się razem publicznie.

Więcej o: